Obiekty komercyjne na sprzedaż

 

STALOWA Wola, Aleje Jana Pawła II Rodzaj oferty: sprzedaż Powierzchnia: 135.00 m2 Cena: 337 000,00 zł Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 135 mkw. z dużym potencjałem zlokalizowany przy głównej ulicy Stalowej Woli.
Jest to tzw. wysokie podpiwniczenie i składa się z czterech pomieszczeń oraz zaplecza sanitarnego.
Duży metraż otwiera wiele możliwości aranżacyjnych. Przestrzeń daje sposobność zaadaptowania obiektu na różnego rodzaju działalność gospodarczą, pod wynajem lub na cele usługowe- według pomysłu inwestora.
Wyjątkowego charakteru wizualnego nadaje stylizowane wnętrze, gotowy bar i odpowiednie zaplecze oraz oryginalna terakota na podłodze.
Prestiżowa lokalizacja sprawia, że oferowana nieruchomość jest idealnym miejscem dla prowadzenia dochodowego biznesu i świadczenia usług najwyżej jakości. Znajduje się tuż przy głównej ulicy. Teren charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu pieszego, co gwarantuje, że działalność prowadzona w oferowanym lokalu nie pozostanie niezauważona. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wiele punktów usługowo-handlowych, a także cała niezbędna infrastruktura.
Cena : 337.000,00 zł brutto
Możliwe również wynajęcie lokalu.

Tarnobrzeg, Rodzaj oferty: sprzedaż Powierzchnia: 750.00 m2 Cena: 1 790 000,00 zł Działka o pow. ok. 22 arów położona jest przy asfaltowej ulicy na przedmieściach Tarnobrzega. Jest doskonale skomunikowana.
Działka ta zabudowana jest budynkiem magazynowo - biurowym o łącznej powierzchni 750 m.kw. przy czym, powierzchnia hali to 500 m.kw. a części biurowej 250 m.kw.
Budynek jest nowy, bo wybudowany 2015 r. Zastosowane tu dobre materiały i nowoczesne rozwiązania technologiczne.
Hala jest wykorzystywana obecnie jako magazyn. Jest umiejętnie zaaranżowana i posiada odpowiednio zorganizowaną, bezpieczną przestrzeń roboczą. Podłoga hali jest estetyczna, bez ubytków łatwa w konserwacji, antypoślizgowa, odporna na ścieranie i pylenie - zgodnie z normami bezpieczeństwa. Wyposażenie magazynu-półki, regały, stojaki, wózki do przewożenia, palety itp. są utrzymane w dobrym stanie technicznym. Budynek spełnia wszystkie wymogi przeciwpożarowe, sanitarne, bezpieczeństwa i higieny pracy.
Część biurowa ogrzewana jest piecem gazowym dwufunkcyjnym Viessmann. Istnieje możliwość podłączenia alternatywnego ogrzewania.
Budynek wyposażony jest w media: energię elektryczną, wodę, kanalizację sanitarną, gaz, instalację alarmową, monitoring.
Jest to nieruchomość z potencjałem. Położenie, wielkość działki, rodzaj i stan techniczny zabudowań, kwalifikuje jej przydatność do prowadzenia wielu rodzajów działalności gospodarczej, począwszy od handlu po produkcję włącznie.

Istnieje możliwość rozbudowy hali poprzez dokupienie 10 arów działki a zarazem powiększenia placu do 32 arów.

Oferta dla inwestora: możliwość zakupu nieruchomości wraz z najemcą na okres min. 12 miesięcy.

Stalowa Wola, Poniatowskiego Rodzaj oferty: sprzedaż Powierzchnia: 170.00 m2 Cena: 390 000,00 zł Lokal jest częścią pawilonów handlowo-usługowych. Okolica to duże osiedle mieszkaniowe, przedszkole, szkoła - w związku z tym spory ruch, zarówno pieszych jak i zmotoryzowanych mieszkańców miasta.
Lokal jest duży (170 m.kw.) w chwili obecnej podzielony jest na mniejsze pomieszczenia lekkimi ścianami działowymi, urządzona jest łazienka i WC. Układ pomieszczeń można zmienić.
Stolarka w lokalu została wymieniona. Podłogi wyłożone są kamieniem naturalnym. Łazienka i WC mają nową armaturę i nową glazurę. Ponadto lokal wyposażony jest w siłę, instalację alarmową, klimatyzację oraz posiada własne ogrzewanie.

Jak do nas dojechać?

Adres kontaktowy

Agencja Nieruchomości B&B ul. Poniatowskiego 14 37-450 Stalowa Wola tel. / fax: +48 15 844 07 71 tel. kom.: +48 502 377 989

email: biuro@bb-nieruchomosci.pl

Godziny otwarcia: Pon-Pt: 10:00-18:00 Sob: 10:00-14:00