Działki

 

Kępie Zaleszańskie, Powierzchnia: 18.00 a Cena: 2 500,00 zł/a Do sprzedania są trzy sąsiadujące ze sobą działki budowlane położone w Kępiu Zaleszańskim. Są to prawie Zaleszany, bo zaledwie kilkadziesiąt metrów od granic Zaleszan i kilkadziesiąt metrów od drogi krajowej 77.
Działki mają powierzchnie: 24 ary; 17,66 ara; 26,68 ara.
Dojazd do działek nową droga asfaltową a do poszczególnych drogą wewnętrzną.
Na działki wydano warunki zabudowy i przeznaczono je pod budownictwo mieszkaniowe.
Uzbrojenie: energia elektryczna, woda, gaz, kanalizacja.

Chłopska Wola, Powierzchnia: 12.40 a Cena: 3 950,00 zł/a Do sprzedania są 4 działki o pow. ok.12,40 ara każda. Wszystkie mają kształt zbliżony do kwadratu. Teren jest całkowicie uzbrojony (łącznie z kanalizacją). Ziemia klasy II.
Okolica to przede wszystkim pola i łąki, do najbliższych zabudowań jest ok. 100 m i dla klientów, którzy chcieliby mieszkać nieco dalej od sąsiadów, są idealne.
Dojazd drogą asfaltową i żwirową. Odległość od Stalowej Woli ok 10 km.
Działki posiadają "Warunki zabudowy" wydane przez Wójta Gminy Pysznica.

Nisko, Willowa Powierzchnia: 41.66 a Cena: 4 900,00 zł/a Działka położona jest przy ul. Willowej W Nisku. Teren jest uzbrojony: en. elektr., woda, gaz, kanalizacja. Dojazd droga asfaltową i niewielki odcinek drogą gruntową. Okolica to tereny zabudowy mieszkalnej.
Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 27m/154m.
Cena do negocjacji.

Pysznica, Wolności Powierzchnia: 25.00 a Cena: 120 000,00 zł Działka duża, bo ma 25 arów położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Kształt to prostokąt o wym ok. 57m x 44 m i szerszym bokiem przylega do drogi.
Teren jest całkowicie uzbrojony.
Odległość od Stalowej Woli to ok. 7 km.

Jastkowice, Powierzchnia: 18.50 a Cena: 5 900,00 zł/a Ładna, szeroka działka przeznaczona jest pod budownictwo jednorodzinne.
Wymiary: 25m x 74m. Dojazd drogą asfaltową. Uzbrojenie pełne.
Działka ma Warunki Zabudowy wydane przez Wójta Gminy Pysznica.

Cena do uzgodnienia.

Piskorowy Staw, Powierzchnia: 26.91 a Cena: 5 500,00 zł/a Piękna, szeroka działka budowlana położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej w Piskorowym Stawie - ok. 10 km. od Stalowej Woli.
Wymiary: 54m x 50m.
Jest to lekkie wzniesienie, więc teren jest suchy.
Uzbrojenie: en.elektr., woda.
Działka posiada aktualne Warunki Zabudowy wydane przez Wójta Gminy Pysznica.
Cena do negocjacji.

Jastkowice Ludian, Ludian Powierzchnia: 9.50 a Cena: 5 800,00 zł/a Działka położona jest przy ulicy Ludian w Jastkowicach.
Jest to działka budowlana - posiada aktualne Warunki Zabudowy wydane przez Wójta Gminy Pysznica.
Teren jest suchy. Wokół las i nowe osiedle mieszkaniowe.
Uzbrojenie: en.elektr., woda, gaz.
Wymiary: szer. 31 m, dł. 30 m.

Agatówka-Pilchów, Piękna Powierzchnia: 10.05 a Cena: 8 700,00 zł/a Ładna kwadratowa działka położona jest bardzo blisko miasta. Dojazd drogą utwardzoną, żwirową. Okolica to nowe osiedle mieszkaniowe. W pobliżu jest stacja paliw i wjazd na obwodnicę Stalowej Woli.
Teren jest uzbrojony w energię elektryczną, wodę i gaz. Kanalizacja jest w pobliżu.

Zaleszany, Powierzchnia: 22.84 a Cena: 3 400,00 zł/a Działka położona jest bezpośrednio przy drodze krajowej nr 77. Teren jest uzbrojony. W pobliżu jest energia elektryczna, gaz (po drugiej stronie ulicy), woda i kanalizacja.
Działka ma kształt prostokąta o wymiarach: 21/108 m. oraz wydane Warunki Zabudowy.

Pysznica, Sportowa Powierzchnia: 17.67 a Cena: 98 000,00 zł Działka przeznaczona jest pod budownictwo jednorodzinne. Teren uzbrojony: energia elektryczna, woda, gaz. Okolica bardzo ładna, wokół nowe domy. Dojazd droga utwardzoną.
Wymiary działki: 21m x 84 m.

Dębowiec, Powierzchnia: 20.00 a Cena: 20 000,00 zł Piękna, prawie kwadratowa działka położona jest przy granicy lasu w miejscowości Dębowiec obręb Jastkowice. Działka ma wydane Warunki Zabudowy wydane przez Wójta Gminy Pysznica, które uprawniają przyszłego właściciela do wybudowania na niej domu jednorodzinnego i budynków gospodarczych.

Dąbrówka, Majdan Dąbrówszczański Powierzchnia: 30.00 a Cena: 48 000,00 zł Działka położona jest w niewielkiej ale urokliwej miejscowości - Majdan Dąbrówszczański gm. Ulanów. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej. Na działce sąsiedniej stoi dom. Teren jest uzbrojony w energię elektryczną, wodę, gaz. Kanalizacja w planach.
Okolica to głównie lasy i rzeka Tanew. Działka doskonale sprawdzi się jako rekreacyjna i jako mieszkalna.
Cena do negocjacji.

Brandwica, Bąków Powierzchnia: 18.42 a Cena: 6 000,00 zł/a Działka budowlana położona jest w Bąkowie na terenach przeznaczonych przez gminę pod budownictwo jednorodzinne.
Dojazd do działki drogą asfaltową i ok. 50 m utwardzoną.
Teren jest uzbrojony w energię elektryczna, wodę i gaz. Planowana jest budowa kanalizacji.

Laski gm.Bojanów, Powierzchnia: 16.42 a Cena: 45 000,00 zł Ładna kwadratowa działka położona jest na nowych osiedli mieszkaniowym. Wokół nowe domy. Teren jest uzbrojony w energię elektryczną, wodę, gaz.
Okolica bardzo ładna.

Zarzecze, Powierzchnia: 14.00 a Cena: 10 000,00 zł/a Działka przylega bezpośrednio do drogi krajowej numer 19 pomiędzy Niskiem a Janowem Lubelskim.
Działka ma kształt trójkąta i powierzchnię 14a.
Teren jest uzbrojony: energia elektryczna, woda, gaz.
Przygotowano niezbędne dokumenty: "Warunki zabudowy", zezwolenie GDDKiA na
budowę zjazdów z drogi krajowej na działkę, opinie dotyczące środowiska.
W projekcie przewidziano budowę czterech dystrybutorów paliw płynnych, dystrybutor gazu płynnego oraz budynek stacji paliw

Huta Deręgowska, Powierzchnia: 41.00 a Cena: 3 000,00 zł/a Ładna, szeroka działka położona jest w odległości 70m od drogi krajowej nr 19.
Działka posiada wydaną przez Burmistrza Gminy i Miasta w Ulanowie "Decyzję o warunkach zabudowy" i przeznaczona jest na budowę budynku mieszkalnego, budynku gospodarczego oraz niezbędnej infrastruktury technicznej.
Dojazd do działki drogą utwardzoną.
Okolica to las i, w odległości ok. 40m, domy mieszkalne.
Uzbrojenie w odległości ok. 40m.
Całość ogrodzona siatką.
Cena do negocjacji.

Swoły, Powierzchnia: 35.00 a Cena: 4 600,00 zł/a Jest to działka rolno-budowlana. Położona jest w obrębie gminy Pysznica na Sudołach. Do miasta tylko 3 km.
Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 38/92. Uzbrojenie to energia elektryczna, woda, gaz. Klasa ziemi II i III.
Dojazd drogą utwardzoną.

Pysznica, Rędziny Powierzchnia: 29.00 a Cena: 4 400,00 zł/a Działka ma aktualne Warunki Zabudowy wydane przez Wójta Gminy Pysznica, zgodnie z którymi, istnieje możliwość wybudowania na niej dwóch domów mieszkalnych z garażami.
Teren jest uzbrojony. W odległości 20m od granic działki przebiegają media: energia elektryczna, woda i gaz.
Istnieje również możliwość podziału działki na dwie mniejsze.
Działka położona jest w obszarze niezalewowym, jest to lekkie wzniesienie.

Żabno, Powierzchnia: 27.00 a Cena: 49 000,00 zł Ładna, szeroka działka przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe. Warunki Zabudowy wydane przez Wójta Gminy Radomyśla n/Sanem pozwalają na wybudowanie na niej budynku mieszkalnego oraz budynku garażowo-gospodarczego wraz z niezbędną infrastrukturą.
Teren uzbrojony jest w energie elektryczną, wodę i gaz. Kanalizacja zaplanowana jest przez gminę w najbliższych latach.
Odległość od Stalowej Woli to ok. 15 km. i jest to ok. 16 min. jazdy samochodem.

Zdjęcia wkrótce.

Stany Krochowa, Powierzchnia: 42.00 a Cena: 1 900,00 zł/a Ładna szeroka (34m) działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Teren jest uzbrojony. Energia elektryczna jest na działce. Gaz w odległości 80 m. Woda w odległości 100 m. W pobliżu nowe domy. Dojazd drogą utwardzoną.
NOWA CENA.

Łążek Ordynacki, Powierzchnia: 130.00 a Cena: 199 000,00 zł Szeroka 40 m działka mająca dostęp do drogi krajowej 19 (z jednej strony) i gminnej (z drugiej). Działka zabudowana jest od strony drogi gminnej domem w stanie surowym otwartym. Dom o pow. ok. 90 m.kw. stylizowany na góralski - może być wykorzystany jako mieszkalny całoroczny lub sezonowy. Terez uzbrojony, częściowo ogrodzony.

Przyszów, Powierzchnia: 98.00 a Cena: 1 900,00 zł/a Działka ma wymiary 78/120 i przylega bezpośrednio do drogi asfaltowej. Przy działce biegnie linia energii elektrycznej (kabel podziemny), woda oraz gaz (gaz jest po drugiej stronie drogi).
Działka jest duża i leży na lekkim wzniesieniu, nie jest to teren zalewowy. Istnieje możliwość dokupienia sąsiadujacej działki, nieco niżej położonej, na której można z powodzeniem urządzić staw. Ta druga działka byłaby tańsza.
Jest to piękna okolica. Las, rzeka i bardzo dobry dojazd ze Stalowej Woli. Droga została gruntownie wyremontowana dwa lata wstecz. Dojazd do działki jest również z drugiej strony.
Oferta dedykowana jest do osób, które chcą mieszkać w niezwykle uroczym miejscu, ewentualnie dla inwestorów, którzy chcieliby stworzyć tu osiedle mieszkaniowe, czy np. ośrodek wypoczynkowy dla mieszkanców miasta.

Teren jest naprawdę atrakcyjny.

Pysznica, ul. Sanowa Powierzchnia: 15.96 a Cena: 5 900,00 zł/a Piękna szeroka działka budowlana położona w Pysznicy-Sudoły przy ul. Sanowej. Dojazd drogą asfaltową. Teren położony bardzo blisko Stalowej Woli. Niezalewowy, suchy. Uzbrojenie: woda, gaz, energia elektryczna, telefon. Kanalizacja bedzie budowana w tych okolicach w przyszłym roku.
Oferta godna polecenia.

UWAGA NOWA CENA !!!

Pysznica, ul. Brzozowa Powierzchnia: 23.00 a Cena: 4 900,00 zł/a Działka położona przy drodze asfaltowej (nowa droga do Rudy Jastkowskiej i na Moskale) w sąsiedztwie Osiedla Jasna Polana.
Piękna okolica. Odległość od Stalowej Woli ok. 4 km.
NOWA CENA !!!

Chłopska Wola, Powierzchnia: 45.00 a Cena: 2 900,00 zł/a Działka o wymiarach 38m x 120m. Dobry dojazd do miasta. Uzbrojenie: en. elektr., gaz, woda, kanalizacja - do podłączenia z działek sąsiednich. Istnieje możliwość podziału na mniejsze działki.

Olszowiec, ul. Sportowa Powierzchnia: 37.00 a Cena: 2 900,00 zł/a Bardzo ładna, szeroka działka przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe.
Uzbrojenie w odległości ok. 100 m.
W okolicy nowe domy.

Jak do nas dojechać?

Adres kontaktowy

Agencja Nieruchomości B&B ul. Poniatowskiego 14 37-450 Stalowa Wola tel. / fax: +48 15 844 07 71 tel. kom.: +48 502 377 989

email: biuro@bb-nieruchomosci.pl

Godziny otwarcia: Pon-Pt: 10:00-18:00 Sob: 10:00-14:00