Działki

 

Bojanów, Kolbuszowska Powierzchnia: 19.00 a Cena: 3 300,00 zł/a Ładna szeroka działka położona jest przy ul. Kolbuszowskiej w Bojanowie. Teren jest uzbrojony w energię elektryczną, wodę, gaz i kanalizację. Wszystkie media do podciągnięcia z odległości ok. 50 m.
Dojazd do działki drogą asfaltową i (ok. 45 m.) drogą utwardzoną.
Na sąsiednich działkach budowane są nowe domy.

Okolica to głównie lasy. Niedaleko stąd do rzeki i zalewu na Wilczej Woli.

Borów gm. Annopol, Powierzchnia: 69.00 a Cena: 155 000,00 zł Do sprzedania działka budowlano-rekreacyjna, położona jest w miejscowości Borów, przy trasie Stalowa Wola – Annopol, 35 km od Stalowej Woli. Działka o powierzchni 69 a, ma kształt prostokąta o wymiarach 125/55 m jest w całości ogrodzona. Zabudowana jest murowanym budynkiem z zadaszonym oświetlonym tarasem. Na tarasie miejsce do biesiadowania z dużym stołem i ławami. Wewnątrz budynku kuchnia, łazienka, pokój z kominkiem, piwniczka. Kominek posiada kaflową ścianę akumulującą ciepło. Budynek nadaje się do całorocznego zamieszkania.
Na działce rośnie stary sad uzupełniony o nowe nasadzenia, żywopłot z buka. Nieopodal płynie rzeka Sanna.
Teren jest uzbrojony w energię elektryczną, wodociąg, własną kanalizację.
Atrakcją ogrodu jest stara studnia oraz domek dla dzieci.
Bardzo dobry dojazd, wjazd z drogi asfaltowej, spokojne sąsiedztwo.
W odległości 20 km planowane uzdrowisko Lipa-Zdrój.
Działka nie podlega ograniczeniom z uwagi na wielkość - w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego figuruje jako działka pod zabudowę mieszkalną. Cena 155 tys.zł - do negocjacji.Nisko, Gruntowa Powierzchnia: 8.24 a Cena: 6 800,00 zł/a W granicach administracyjnych Niska do sprzedania są trzy działki budowlane o powierzchni: 12,12a., 8,21a i 11a. Położone są przy ul Gruntowej ok. 340 m. od drogi krajowej nr 19 (Rzeszowskiej) - miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane. Dojazd drogą asfaltową. Działki mają kształt zbliżony do prostokąta, są dosyć szerokie i mają ok. 20-25 m szerokości.
Na wszystkie zostały wydane (przez Burmistrza Gminy i Miasta Nisko) Warunki Zabudowy i są przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe.

Stalowa Wola Rozwadów, Sandomierska Powierzchnia: 25.00 a Cena: 530 000,00 zł Działka ma bezpośredni dostęp do dwóch ulic: ul. Sandomierskiej (ostatnio wyremontowanej) oraz ul. Przedwiośnie. W pobliżu szybki dojazd do drogi ekspresowej nr S-74 ( Sandomierz-Stalowa Wola) Okolica atrakcyjna turystycznie i kulturalnie – niedaleko Muzeum Regionalne w Stalowej Woli, galerie sztuki, Park Lubomirskich w Charzewicach oraz pobliski rynek w Rozwadowie, dla którego miasto przygotowało plan rewitalizacyjny. Pobliskie otoczenie to również domy jednorodzinne, szkoły z wieloletnimi tradycjami, restauracje, usługi oraz handel. Sąsiedztwo, wymiary i dogodny dojazd z dwóch stron sprawia, że działka może spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego nabywcy- łączyć funkcję mieszkaniową z komercyjną jak również nadaje się do podziału na dwie działki o powierzchni ok. 12,5 a, każda z odrębną drogą dojazdową.
Teren jest uzbrojony we wszystkie media: energię elektryczną, wodę, gaz, kanalizację.
Działka ma regularny kształt, jest niezabudowana i ogrodzona z każdej strony.
Wymiary: 30 m / 83 m.

0% prowizji od kupującego.

Jastkowice, Kopernika Powierzchnia: 10.00 a Cena: 8 000,00 zł/a Działka o regularnym kształcie kwadratu położona jest w Jastkowicach przy ul. Kopernika. Dojazd drogą asfaltową i tylko 30 m utwardzoną. Jest to druga linia zabudowy - bezpośrednio przy drodze powstał już nowy dom w stanie surowym.
Teren jest uzbrojony w energię elektryczną, wodę, gaz i kanalizację.
Okolica to głównie domy jednorodzinne.
Głównym atutem jest odległość od miasta: ok. 6 km.

Zarzecze, Stara Powierzchnia: 8.40 a Cena: 95 000,00 zł Nowa cena!
Działka położona jest w Zarzeczu przy ul. Starej. Rozpoczęto na niej budowę jednorodzinnego domu (projekt o nawie "Tiramisu" firmy ARCHAND - w cenie).
Teren jest całkowicie uzbrojony. Działka jest ogrodzona. W okolicy powstaje nowe osiedle mieszkaniowe. Sąsiednie działki od kilku lat są zabudowane a domy zamieszkałe.

Stalowa Wola, oś. Piaski Powierzchnia: 15.00 a Cena: 14 500,00 zł/a Działka położona jest na Oś. Piaski w Stalowej Woli. Plan Zagospodarowania Przestrzennego kwalifikuje j a jako działkę budowlaną. Teren jest uzbrojony w media: en. elektryczna, wodę, gaz, kanalizację sanitarną.
Kształt działki jest nieregularny ale nie przeszkadza to w usytuowaniu domu.

Piskorowy Staw, Powierzchnia: 13.00 a Cena: 4 950,00 zł/a Piękna, szeroka działka budowlana położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej w Piskorowym Stawie - ok. 10 km. od Stalowej Woli.
Wymiary: 54m x 50m.
Jest to lekkie wzniesienie, więc teren jest suchy.
Uzbrojenie: en.elektr., woda.
Działka posiada aktualne Warunki Zabudowy wydane przez Wójta Gminy Pysznica.
Cena do negocjacji.

Uwaga nowa cena!!!

Kępie Zaleszańskie, Powierzchnia: 25.00 a Cena: 2 500,00 zł/a Do sprzedania są dwie, sąsiadujące ze sobą, działki budowlane położone w Kępiu Zaleszańskim. Są to prawie Zaleszany, bo zaledwie kilkadziesiąt metrów od granic Zaleszan i kilkadziesiąt metrów od drogi krajowej 77.
Działki mają powierzchnie: 24 i 26,68 a.
Dojazd do działek nową droga asfaltową, a do poszczególnych drogą wewnętrzną.
Na działki wydano warunki zabudowy i przeznaczono je pod budownictwo mieszkaniowe.
Pełne uzbrojenie: energia elektryczna, woda, gaz, kanalizacja.

Cena do negocjacji.

Stalowa Wola - Charzewice, Podskarpowa Powierzchnia: 11.17 a Cena: 3 800,00 zł/a Działka położona jest przy ulicy Podskarpowej z wjazdem z asfaltowej drogi wewnętrznej. Nieruchomość ujęta jest w Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Stalowa Wola i oznaczona jest jako działka usługowo-przemysłowa. Uzbrojenie: energia elektryczna.

Istnieje możliwość dokupienia działki sąsiedniej.

Cena do negocjacji.

Jastkowice, Sosnowa Powierzchnia: 10.30 a Cena: 6 500,00 zł/a Działka ma powierzchnię 10,30 a. Posiada aktualne Warunki Zabudowy wydane przez Wójta Gminy Pysznica w 2016 r. i jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Jest to ładny prostokąt o szerokości 25m i długości 42m.
Teren jest suchy, wokół lasy i powstające nowe osiedle mieszkaniowe.
Działka posiada pełne uzbrojenie.

Dojazd drogą asfaltową.

Pysznica, Wolności Powierzchnia: 25.00 a Cena: 120 000,00 zł Działka duża, bo ma 25 arów położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Kształt to prostokąt o wym ok. 57m x 44 m i szerszym bokiem przylega do drogi.
Teren jest całkowicie uzbrojony.
Odległość od Stalowej Woli to ok. 7 km.

Jastkowice Ludian, Ludian Powierzchnia: 9.50 a Cena: 5 800,00 zł/a Działka położona jest przy ulicy Ludian w Jastkowicach.
Jest to działka budowlana - posiada aktualne Warunki Zabudowy wydane przez Wójta Gminy Pysznica.
Teren jest suchy. Wokół las i nowe osiedle mieszkaniowe.
Uzbrojenie: en.elektr., woda, gaz.
Wymiary: szer. 31 m, dł. 30 m.

Pysznica, Sportowa Powierzchnia: 17.67 a Cena: 98 000,00 zł Działka przeznaczona jest pod budownictwo jednorodzinne. Teren uzbrojony: energia elektryczna, woda, gaz. Okolica bardzo ładna, wokół nowe domy. Dojazd droga utwardzoną.
Wymiary działki: 21m x 84 m.

Dębowiec, Powierzchnia: 20.00 a Cena: 20 000,00 zł Piękna, prawie kwadratowa działka położona jest przy granicy lasu w miejscowości Dębowiec obręb Jastkowice. Działka ma wydane Warunki Zabudowy wydane przez Wójta Gminy Pysznica, które uprawniają przyszłego właściciela do wybudowania na niej domu jednorodzinnego i budynków gospodarczych.

Dąbrówka, Majdan Dąbrówszczański Powierzchnia: 30.00 a Cena: 48 000,00 zł Działka położona jest w niewielkiej ale urokliwej miejscowości - Majdan Dąbrówszczański gm. Ulanów. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej. Na działce sąsiedniej stoi dom. Teren jest uzbrojony w energię elektryczną, wodę, gaz. Kanalizacja w planach.
Okolica to głównie lasy i rzeka Tanew. Działka doskonale sprawdzi się jako rekreacyjna i jako mieszkalna.
Cena do negocjacji.

Brandwica, Bąków Powierzchnia: 18.42 a Cena: 6 000,00 zł/a Działka budowlana położona jest w Bąkowie na terenach przeznaczonych przez gminę pod budownictwo jednorodzinne.
Dojazd do działki drogą asfaltową i ok. 50 m utwardzoną.
Teren jest uzbrojony w energię elektryczna, wodę i gaz. Planowana jest budowa kanalizacji.

Zarzecze, Powierzchnia: 14.00 a Cena: 10 000,00 zł/a Działka przylega bezpośrednio do drogi krajowej numer 19 pomiędzy Niskiem a Janowem Lubelskim.
Działka ma kształt trójkąta i powierzchnię 14a.
Teren jest uzbrojony: energia elektryczna, woda, gaz.
Przygotowano niezbędne dokumenty: "Warunki zabudowy", zezwolenie GDDKiA na
budowę zjazdów z drogi krajowej na działkę, opinie dotyczące środowiska.
W projekcie przewidziano budowę czterech dystrybutorów paliw płynnych, dystrybutor gazu płynnego oraz budynek stacji paliw

Huta Deręgowska, Powierzchnia: 41.00 a Cena: 3 000,00 zł/a Ładna, szeroka działka położona jest w odległości 70m od drogi krajowej nr 19.
Działka posiada wydaną przez Burmistrza Gminy i Miasta w Ulanowie "Decyzję o warunkach zabudowy" i przeznaczona jest na budowę budynku mieszkalnego, budynku gospodarczego oraz niezbędnej infrastruktury technicznej.
Dojazd do działki drogą utwardzoną.
Okolica to las i, w odległości ok. 40m, domy mieszkalne.
Uzbrojenie w odległości ok. 40m.
Całość ogrodzona siatką.
Cena do negocjacji.

Pysznica, Rędziny Powierzchnia: 29.00 a Cena: 4 400,00 zł/a Działka ma aktualne Warunki Zabudowy wydane przez Wójta Gminy Pysznica, zgodnie z którymi, istnieje możliwość wybudowania na niej dwóch domów mieszkalnych z garażami.
Teren jest uzbrojony. W odległości 20m od granic działki przebiegają media: energia elektryczna, woda i gaz.
Istnieje również możliwość podziału działki na dwie mniejsze.
Działka położona jest w obszarze niezalewowym, jest to lekkie wzniesienie.

Żabno, Powierzchnia: 27.00 a Cena: 49 000,00 zł Ładna, szeroka działka przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe. Warunki Zabudowy wydane przez Wójta Gminy Radomyśla n/Sanem pozwalają na wybudowanie na niej budynku mieszkalnego oraz budynku garażowo-gospodarczego wraz z niezbędną infrastrukturą.
Teren uzbrojony jest w energie elektryczną, wodę i gaz. Kanalizacja zaplanowana jest przez gminę w najbliższych latach.
Odległość od Stalowej Woli to ok. 15 km. i jest to ok. 16 min. jazdy samochodem.

Zdjęcia wkrótce.

Stany Krochowa, Powierzchnia: 42.00 a Cena: 1 900,00 zł/a Ładna szeroka (34m) działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Teren jest uzbrojony. Energia elektryczna jest na działce. Gaz w odległości 80 m. Woda w odległości 100 m. W pobliżu nowe domy. Dojazd drogą utwardzoną.
NOWA CENA.

Przyszów, Powierzchnia: 98.00 a Cena: 1 900,00 zł/a Działka ma wymiary 78/120 i przylega bezpośrednio do drogi asfaltowej. Przy działce biegnie linia energii elektrycznej (kabel podziemny), woda oraz gaz (gaz jest po drugiej stronie drogi).
Działka jest duża i leży na lekkim wzniesieniu, nie jest to teren zalewowy. Istnieje możliwość dokupienia sąsiadujacej działki, nieco niżej położonej, na której można z powodzeniem urządzić staw. Ta druga działka byłaby tańsza.
Jest to piękna okolica. Las, rzeka i bardzo dobry dojazd ze Stalowej Woli. Droga została gruntownie wyremontowana dwa lata wstecz. Dojazd do działki jest również z drugiej strony.
Oferta dedykowana jest do osób, które chcą mieszkać w niezwykle uroczym miejscu, ewentualnie dla inwestorów, którzy chcieliby stworzyć tu osiedle mieszkaniowe, czy np. ośrodek wypoczynkowy dla mieszkanców miasta.

Teren jest naprawdę atrakcyjny.

Pysznica, ul. Sanowa Powierzchnia: 15.96 a Cena: 5 900,00 zł/a Piękna szeroka działka budowlana położona w Pysznicy-Sudoły przy ul. Sanowej. Dojazd drogą asfaltową. Teren położony bardzo blisko Stalowej Woli. Niezalewowy, suchy. Uzbrojenie: woda, gaz, energia elektryczna, telefon. Kanalizacja bedzie budowana w tych okolicach w przyszłym roku.
Oferta godna polecenia.

UWAGA NOWA CENA !!!

Pysznica, ul. Brzozowa Powierzchnia: 23.00 a Cena: 4 900,00 zł/a Działka położona przy drodze asfaltowej (nowa droga do Rudy Jastkowskiej i na Moskale) w sąsiedztwie Osiedla Jasna Polana.
Piękna okolica. Odległość od Stalowej Woli ok. 4 km.
NOWA CENA !!!

Chłopska Wola, Powierzchnia: 45.00 a Cena: 2 900,00 zł/a Działka o wymiarach 38m x 120m. Dobry dojazd do miasta. Uzbrojenie: en. elektr., gaz, woda, kanalizacja - do podłączenia z działek sąsiednich. Istnieje możliwość podziału na mniejsze działki.

Jak do nas dojechać?

Adres kontaktowy

Agencja Nieruchomości B&B ul. Poniatowskiego 14 37-450 Stalowa Wola tel. / fax: +48 15 844 07 71 tel. kom.: +48 502 377 989

email: biuro@bb-nieruchomosci.pl

Godziny otwarcia: Pon-Pt: 10:00-18:00 Sob: 10:00-14:00