Działki

 

Nisko, Gruntowa Powierzchnia: 8.24 a Cena: 6 800,00 zł/a W granicach administracyjnych Niska do sprzedania są trzy działki budowlane o powierzchni: 8,24 ara. Położone są przy ul Gruntowej ok. 340 m. od drogi krajowej nr 19 (Rzeszowskiej) - miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane.
Teren jest uzbrojony w energię elektryczną, wodę i kanalizację. W pobliżu są nowe domy i las.
Działki mają nieco nieregularny kształt ale wszystkie są dosyć szerokie i mają ok. 20-25 m szerokości.
W tym roku zostały wydane, przez Burmistrza Gminy i Miasta Nisko, Warunki Zabudowy.

Zarzecze, Stara Powierzchnia: 8.40 a Cena: 95 000,00 zł Nowa cena!
Działka położona jest w Zarzeczu przy ul. Starej. Rozpoczęto na niej budowę jednorodzinnego domu (projekt o nawie "Tiramisu" firmy ARCHAND - w cenie).
Teren jest całkowicie uzbrojony. Działka jest ogrodzona. W okolicy powstaje nowe osiedle mieszkaniowe. Sąsiednie działki od kilku lat są zabudowane a domy zamieszkałe.

Stalowa Wola, oś. Piaski Powierzchnia: 15.00 a Cena: 14 500,00 zł/a Działka położona jest na Oś. Piaski w Stalowej Woli. Plan Zagospodarowania Przestrzennego kwalifikuje j a jako działkę budowlaną. Teren jest uzbrojony w media: en. elektryczna, wodę, gaz, kanalizację sanitarną.
Kształt działki jest nieregularny ale nie przeszkadza to w usytuowaniu domu.

Bojanów, Kolbuszowska Powierzchnia: 19.00 a Cena: 66 500,00 zł Ładna szeroka działka położona jest przy ul. Kolbuszowskiej w Bojanowie. Teren jest uzbrojony w energię elektryczną, wodę, gaz i kanalizację. Wszystkie media do podciągnięcia z odległości ok. 50 m.
Dojazd do działki drogą asfaltową i (ok. 45 m.) drogą utwardzoną.
Na sąsiednich działkach budowane są nowe domy.

Okolica to głównie lasy. Niedaleko stąd do rzeki i zalewu na Wilczej Woli.

Laski, Powierzchnia: 16.40 a Cena: 45 000,00 zł Działka położona jest w Laskach w pobliżu Bojanowa przy drodze do Jeżowego. Teren jest równy, suchy i uzbrojony w energię elektryczną, wodę i gaz. Okolica to głównie lasy. Jest to nowe osiedle mieszkaniowe. Wokół nowe domy z ładnymi zadbanymi ogródkami.
Część osiedlowych dróg zostały już wyasfaltowane.

Chłopska Wola, Powierzchnia: 12.40 a Cena: 4 000,00 zł/a Działka ma kształt kwadratu. Teren jest równy i suchy. Uzbrojenie pełne. Droga, przy której położona jest działka jest drogą gminną. Położono tam asfalt i tylko niewielki odcinek jest utwardzony żwirem.
Najbliżsi sąsiedzi mają swoje domy w odległości ok. 200 m. od granic działki.
Oferta dedykowana jest głównie dla osób lubiących przestrzeń, ceniących ciszę, którzy równocześnie chcieliby mieszkać niedaleko miasta.
Ziemia to rola klasa II, więc nie ma konieczności nawożenia ziemi ogrodowej.

Radomyśl nad Sanem, Powierzchnia: 15.00 a Cena: 42 000,00 zł Bardzo ładna działka o idealnych wymiarach (prostokąt 31x48m) położona jest na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Kanalizacja znajduje się przed działką. Odległość do linii gazu to 80m, a do wody 47 m.

Działka objęta jest Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Radomyśl n/Sanem i jest przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe.

Dojazd drogą asfaltową - jedynie niewielki odcinek końcowy to droga utwardzona.

Cena do negocjacji.

Piskorowy Staw, Powierzchnia: 13.00 a Cena: 4 950,00 zł/a Piękna, szeroka działka budowlana położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej w Piskorowym Stawie - ok. 10 km. od Stalowej Woli.
Wymiary: 54m x 50m.
Jest to lekkie wzniesienie, więc teren jest suchy.
Uzbrojenie: en.elektr., woda.
Działka posiada aktualne Warunki Zabudowy wydane przez Wójta Gminy Pysznica.
Cena do negocjacji.

Uwaga nowa cena!!!

Kępie Zaleszańskie, Powierzchnia: 25.00 a Cena: 2 500,00 zł/a Do sprzedania są dwie, sąsiadujące ze sobą, działki budowlane położone w Kępiu Zaleszańskim. Są to prawie Zaleszany, bo zaledwie kilkadziesiąt metrów od granic Zaleszan i kilkadziesiąt metrów od drogi krajowej 77.
Działki mają powierzchnie: 24 i 26,68 a.
Dojazd do działek nową droga asfaltową, a do poszczególnych drogą wewnętrzną.
Na działki wydano warunki zabudowy i przeznaczono je pod budownictwo mieszkaniowe.
Pełne uzbrojenie: energia elektryczna, woda, gaz, kanalizacja.

Cena do negocjacji.

Stalowa Wola - Charzewice, Podskarpowa Powierzchnia: 11.17 a Cena: 3 800,00 zł/a Działka położona jest przy ulicy Podskarpowej z wjazdem z asfaltowej drogi wewnętrznej. Nieruchomość ujęta jest w Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Stalowa Wola i oznaczona jest jako działka usługowo-przemysłowa. Uzbrojenie: energia elektryczna.

Istnieje możliwość dokupienia działki sąsiedniej.

Cena do negocjacji.

Brandwica, Kochanowskiego Powierzchnia: 34.00 a Cena: 98 500,00 zł Działka budowlana położona jest w Brandwicy przy drodze asfaltowej. Powierchnia 34 ary. Kształt działki nieregularny, szerokość przy drodze to ok. 65 m. Teren jest uzbrojony w media: energia elektryczna, woda, gaz.
Działka posiada warunki zabudowy wydane przez Wójta Gminny Pysznica i przeznaczona jest pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego i budynku gospodarczego. W okolicy powstaje nowe osiedle mieszkaniowe.

Cena do negocjacji.

Jastkowice, Sosnowa Powierzchnia: 10.30 a Cena: 6 500,00 zł/a Działka ma powierzchnię 10,30 a. Posiada aktualne Warunki Zabudowy wydane przez Wójta Gminy Pysznica w 2016 r. i jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Jest to ładny prostokąt o szerokości 25m i długości 42m.
Teren jest suchy, wokół lasy i powstające nowe osiedle mieszkaniowe.
Działka posiada pełne uzbrojenie.

Dojazd drogą asfaltową.

Pysznica, Wolności Powierzchnia: 25.00 a Cena: 120 000,00 zł Działka duża, bo ma 25 arów położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Kształt to prostokąt o wym ok. 57m x 44 m i szerszym bokiem przylega do drogi.
Teren jest całkowicie uzbrojony.
Odległość od Stalowej Woli to ok. 7 km.

Jastkowice Ludian, Ludian Powierzchnia: 9.50 a Cena: 5 800,00 zł/a Działka położona jest przy ulicy Ludian w Jastkowicach.
Jest to działka budowlana - posiada aktualne Warunki Zabudowy wydane przez Wójta Gminy Pysznica.
Teren jest suchy. Wokół las i nowe osiedle mieszkaniowe.
Uzbrojenie: en.elektr., woda, gaz.
Wymiary: szer. 31 m, dł. 30 m.

Agatówka-Pilchów, Piękna Powierzchnia: 10.05 a Cena: 8 700,00 zł/a Ładna kwadratowa działka położona jest bardzo blisko miasta. Dojazd drogą utwardzoną, żwirową. Okolica to nowe osiedle mieszkaniowe. W pobliżu jest stacja paliw i wjazd na obwodnicę Stalowej Woli.
Teren jest uzbrojony w energię elektryczną, wodę i gaz. Kanalizacja jest w pobliżu.

Pysznica, Sportowa Powierzchnia: 17.67 a Cena: 98 000,00 zł Działka przeznaczona jest pod budownictwo jednorodzinne. Teren uzbrojony: energia elektryczna, woda, gaz. Okolica bardzo ładna, wokół nowe domy. Dojazd droga utwardzoną.
Wymiary działki: 21m x 84 m.

Dębowiec, Powierzchnia: 20.00 a Cena: 20 000,00 zł Piękna, prawie kwadratowa działka położona jest przy granicy lasu w miejscowości Dębowiec obręb Jastkowice. Działka ma wydane Warunki Zabudowy wydane przez Wójta Gminy Pysznica, które uprawniają przyszłego właściciela do wybudowania na niej domu jednorodzinnego i budynków gospodarczych.

Dąbrówka, Majdan Dąbrówszczański Powierzchnia: 30.00 a Cena: 48 000,00 zł Działka położona jest w niewielkiej ale urokliwej miejscowości - Majdan Dąbrówszczański gm. Ulanów. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej. Na działce sąsiedniej stoi dom. Teren jest uzbrojony w energię elektryczną, wodę, gaz. Kanalizacja w planach.
Okolica to głównie lasy i rzeka Tanew. Działka doskonale sprawdzi się jako rekreacyjna i jako mieszkalna.
Cena do negocjacji.

Brandwica, Bąków Powierzchnia: 18.42 a Cena: 6 000,00 zł/a Działka budowlana położona jest w Bąkowie na terenach przeznaczonych przez gminę pod budownictwo jednorodzinne.
Dojazd do działki drogą asfaltową i ok. 50 m utwardzoną.
Teren jest uzbrojony w energię elektryczna, wodę i gaz. Planowana jest budowa kanalizacji.

Zarzecze, Powierzchnia: 14.00 a Cena: 10 000,00 zł/a Działka przylega bezpośrednio do drogi krajowej numer 19 pomiędzy Niskiem a Janowem Lubelskim.
Działka ma kształt trójkąta i powierzchnię 14a.
Teren jest uzbrojony: energia elektryczna, woda, gaz.
Przygotowano niezbędne dokumenty: "Warunki zabudowy", zezwolenie GDDKiA na
budowę zjazdów z drogi krajowej na działkę, opinie dotyczące środowiska.
W projekcie przewidziano budowę czterech dystrybutorów paliw płynnych, dystrybutor gazu płynnego oraz budynek stacji paliw

Huta Deręgowska, Powierzchnia: 41.00 a Cena: 3 000,00 zł/a Ładna, szeroka działka położona jest w odległości 70m od drogi krajowej nr 19.
Działka posiada wydaną przez Burmistrza Gminy i Miasta w Ulanowie "Decyzję o warunkach zabudowy" i przeznaczona jest na budowę budynku mieszkalnego, budynku gospodarczego oraz niezbędnej infrastruktury technicznej.
Dojazd do działki drogą utwardzoną.
Okolica to las i, w odległości ok. 40m, domy mieszkalne.
Uzbrojenie w odległości ok. 40m.
Całość ogrodzona siatką.
Cena do negocjacji.

Swoły, Powierzchnia: 35.00 a Cena: 4 600,00 zł/a Jest to działka rolno-budowlana. Położona jest w obrębie gminy Pysznica na Sudołach. Do miasta tylko 3 km.
Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 38/92. Uzbrojenie to energia elektryczna, woda, gaz. Klasa ziemi II i III.
Dojazd drogą utwardzoną.

Pysznica, Rędziny Powierzchnia: 29.00 a Cena: 4 400,00 zł/a Działka ma aktualne Warunki Zabudowy wydane przez Wójta Gminy Pysznica, zgodnie z którymi, istnieje możliwość wybudowania na niej dwóch domów mieszkalnych z garażami.
Teren jest uzbrojony. W odległości 20m od granic działki przebiegają media: energia elektryczna, woda i gaz.
Istnieje również możliwość podziału działki na dwie mniejsze.
Działka położona jest w obszarze niezalewowym, jest to lekkie wzniesienie.

Żabno, Powierzchnia: 27.00 a Cena: 49 000,00 zł Ładna, szeroka działka przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe. Warunki Zabudowy wydane przez Wójta Gminy Radomyśla n/Sanem pozwalają na wybudowanie na niej budynku mieszkalnego oraz budynku garażowo-gospodarczego wraz z niezbędną infrastrukturą.
Teren uzbrojony jest w energie elektryczną, wodę i gaz. Kanalizacja zaplanowana jest przez gminę w najbliższych latach.
Odległość od Stalowej Woli to ok. 15 km. i jest to ok. 16 min. jazdy samochodem.

Zdjęcia wkrótce.

Stany Krochowa, Powierzchnia: 42.00 a Cena: 1 900,00 zł/a Ładna szeroka (34m) działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Teren jest uzbrojony. Energia elektryczna jest na działce. Gaz w odległości 80 m. Woda w odległości 100 m. W pobliżu nowe domy. Dojazd drogą utwardzoną.
NOWA CENA.

Przyszów, Powierzchnia: 98.00 a Cena: 1 900,00 zł/a Działka ma wymiary 78/120 i przylega bezpośrednio do drogi asfaltowej. Przy działce biegnie linia energii elektrycznej (kabel podziemny), woda oraz gaz (gaz jest po drugiej stronie drogi).
Działka jest duża i leży na lekkim wzniesieniu, nie jest to teren zalewowy. Istnieje możliwość dokupienia sąsiadujacej działki, nieco niżej położonej, na której można z powodzeniem urządzić staw. Ta druga działka byłaby tańsza.
Jest to piękna okolica. Las, rzeka i bardzo dobry dojazd ze Stalowej Woli. Droga została gruntownie wyremontowana dwa lata wstecz. Dojazd do działki jest również z drugiej strony.
Oferta dedykowana jest do osób, które chcą mieszkać w niezwykle uroczym miejscu, ewentualnie dla inwestorów, którzy chcieliby stworzyć tu osiedle mieszkaniowe, czy np. ośrodek wypoczynkowy dla mieszkanców miasta.

Teren jest naprawdę atrakcyjny.

Pysznica, ul. Sanowa Powierzchnia: 15.96 a Cena: 5 900,00 zł/a Piękna szeroka działka budowlana położona w Pysznicy-Sudoły przy ul. Sanowej. Dojazd drogą asfaltową. Teren położony bardzo blisko Stalowej Woli. Niezalewowy, suchy. Uzbrojenie: woda, gaz, energia elektryczna, telefon. Kanalizacja bedzie budowana w tych okolicach w przyszłym roku.
Oferta godna polecenia.

UWAGA NOWA CENA !!!

Pysznica, ul. Brzozowa Powierzchnia: 23.00 a Cena: 4 900,00 zł/a Działka położona przy drodze asfaltowej (nowa droga do Rudy Jastkowskiej i na Moskale) w sąsiedztwie Osiedla Jasna Polana.
Piękna okolica. Odległość od Stalowej Woli ok. 4 km.
NOWA CENA !!!

Chłopska Wola, Powierzchnia: 45.00 a Cena: 2 900,00 zł/a Działka o wymiarach 38m x 120m. Dobry dojazd do miasta. Uzbrojenie: en. elektr., gaz, woda, kanalizacja - do podłączenia z działek sąsiednich. Istnieje możliwość podziału na mniejsze działki.

Olszowiec, ul. Sportowa Powierzchnia: 37.00 a Cena: 2 900,00 zł/a Bardzo ładna, szeroka działka przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe.
Uzbrojenie w odległości ok. 100 m.
W okolicy nowe domy.

Jak do nas dojechać?

Adres kontaktowy

Agencja Nieruchomości B&B ul. Poniatowskiego 14 37-450 Stalowa Wola tel. / fax: +48 15 844 07 71 tel. kom.: +48 502 377 989

email: biuro@bb-nieruchomosci.pl

Godziny otwarcia: Pon-Pt: 10:00-18:00 Sob: 10:00-14:00