Działki

 

Wola Rzeczycka, Powierzchnia: 25.00 a Cena: 103 000,00 zł Do sprzedania działka siedliskowa o pow. 25 a położona w Woli Rzeczyckiej , gm. Radomyśl pow. Stalowa Wola (48m x 44m, nieregularny kształt). Działka usytuowana jest na skraju osady, w sąsiedztwie lasów i kilku posesji sąsiadów. Do Stalowej Woli 11 km, do Sanu 2-3 km. Częściowo ogrodzona od strony drogi, na terenie stary dom do wyburzenia i stodoła, stara studnia.
Media w drodze, prąd przy starych zabudowaniach.

Jastkowice, 1000-lecia Powierzchnia: 10.00 a Cena: 6 800,00 zł/a Do sprzedania dwie działki po ok. 10 arów zlokalizowane w Jastkowicach przy ulicy 1000-lecia. Działki o regularnym kształcie (wym. 27 x 36). Dojazd drogą asfaltową. Teren jest uzbrojony w energię elektryczna, prąd i gaz. Sąsiednie działki są już zabudowane, a okolica to osiedle domków jednorodzinnych.
Istnieje możliwość zakupu obu działek lub każdej z osobna.
Działki są doskonale skomunikowane ze Stalowa Wolą i położone w niewielkiej odległości od miasta. W okolicy czyste powietrze, dużo zieleni, którą tworzy otulina Parku Krajobrazowego Lasów Janowskich. To idealne miejsce do budowy domku jednorodzinnego.
REZERWACJA!

Zarzecze, Stara Powierzchnia: 16.00 a Cena: 70 400,00 zł Dwie działki budowlane o pow. ok. 16 a i 14 a, obie położone są w Zarzeczu przy ul. Starej. Teren jest całkowicie uzbrojony. Działki nie są ogrodzone. Obok powstaje nowe osiedle mieszkaniowe. Sąsiednie działki od kilku lat są zabudowane, a domy zamieszkałe.Cena 4400 zł/a.
Cena działki mniejszej 14 a to 61600 zł.

Jastkowice, Kopernika Powierzchnia: 10.00 a Cena: 7 800,00 zł/a Działka o regularnym kształcie kwadratu położona jest w Jastkowicach przy ul. Kopernika. Dojazd drogą asfaltową i tylko 30 m utwardzoną. Jest to druga linia zabudowy - bezpośrednio przy drodze powstał już nowy dom w stanie surowym.
Teren jest uzbrojony w energię elektryczną, wodę, gaz i kanalizację.
Okolica to głównie domy jednorodzinne.
Głównym atutem jest odległość od miasta: ok. 6 km.

Borów gm. Annopol, Powierzchnia: 69.00 a Cena: 148 000,00 zł Do sprzedania działka budowlano-rekreacyjna, położona jest w miejscowości Borów, przy trasie Stalowa Wola – Annopol, 35 km od Stalowej Woli. Działka o powierzchni 69 a, ma kształt prostokąta o wymiarach 125/55 m jest w całości ogrodzona. Zabudowana jest murowanym budynkiem z zadaszonym oświetlonym tarasem. Na tarasie miejsce do biesiadowania z dużym stołem i ławami. Wewnątrz budynku kuchnia, łazienka, pokój z kominkiem, piwniczka. Kominek posiada kaflową ścianę akumulującą ciepło. Budynek nadaje się do całorocznego zamieszkania.
Na działce rośnie stary sad uzupełniony o nowe nasadzenia, żywopłot z buka. Nieopodal płynie rzeka Sanna.
Teren jest uzbrojony w energię elektryczną, wodociąg, własną kanalizację.
Atrakcją ogrodu jest stara studnia oraz domek dla dzieci.
Bardzo dobry dojazd, wjazd z drogi asfaltowej, spokojne sąsiedztwo.
W odległości 20 km planowane uzdrowisko Lipa-Zdrój.
Działka nie podlega ograniczeniom z uwagi na wielkość - w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego figuruje jako działka pod zabudowę mieszkalną. Cena 148 tys.zł.Stalowa Wola - Charzewice, Podskarpowa Powierzchnia: 11.17 a Cena: 4 000,00 zł/a Działka położona jest przy ulicy Podskarpowej z wjazdem z asfaltowej drogi wewnętrznej. Nieruchomość ujęta jest w Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Stalowa Wola i oznaczona jest jako działka usługowo-przemysłowa. Uzbrojenie: energia elektryczna.

Istnieje możliwość dokupienia działki sąsiedniej.

Cena do negocjacji.

Pilchów, Królowej Jadwigi Powierzchnia: 14.12 a Cena: 3 200,00 zł/a Działka położona jest w Pilchowie przy ul. Królowej Jadwigi, ma kształt regularnego prostokąta i przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe. Uzbrojenie pełne. Działka jest niezabudowana. Wymiary ok. 15 x 94 m.
Dojazd drogą asfaltową.

Stalowa Wola, Przyszowska Powierzchnia: 41.00 a Cena: 250 000,00 zł Działka przemysłowa w kształcie prostokąta o powierzchni 41,28 a położona w Stalowej Woli na terenie dawnej Huty Stalowa Wola przy ulicy Przyszowskiej.
Działka płaska, częściowo zadrzewiona dojazd bardzo dobry, zlokalizowana w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Inwestor może skorzystać z wielu zachęt inwestycyjnych, a w szczególności ze zwolnień z podatków i funduszy strukturalnych oraz programów krajowych przeznaczonych na dotacje, tworzenie nowych miejsc pracy, alternatywnych źródeł energii itp.
W sąsiedztwie skład metalu, huta, kuźnia i inne zakłady produkcyjne. Działka nadaje się pod prawie każdą inwestycję. Otoczenie zabudową przemysłową stwarza działce potencjał wielu przedsięwzięć inwestycyjnych (produkcja, usługi, składowanie, logistyka, odnawialne źródła energii itp) łącznie z produkcją uciążliwą.
Uzbrojenie: energia elektryczna, woda.

Stalowa Wola, Brandwicka Powierzchnia: 28.00 a Cena: 6 000,00 zł/a Dwie działki po ok. 28 arów zlokalizowane są w Stalowej Woli przy ul. Brandwickiej.
Działki te przylegają do siebie i mają dostęp do ulic: Brandwickiej i Wałowej. W przyszłości planowana jest tam nowa ulica osiedlowa, co znacznie zwiększy walory
komunikacyjne obu działek. Teren jest uzbrojony we wszystkie media.
Działki mają szerokość ok. 20 m i przeznaczone są pod budownictwo jednorodzinne lub usługi.

Stalowa Wola, oś. Piaski Powierzchnia: 15.00 a Cena: 175 000,00 zł Działka położona jest na Oś. Piaski w Stalowej Woli. Plan Zagospodarowania Przestrzennego kwalifikuje ją jako działkę budowlaną. Teren jest uzbrojony w media: en. elektryczną, wodę, gaz, kanalizację sanitarną.
Kształt działki jest nieregularny ale nie przeszkadza to w usytuowaniu domu.
Szerokość działki przy ulicy to ok. 24m.
Okolica to nowe domy i część starej zabudowy, która zostaje zastąpiona nowo powstającym osiedlem mieszkaniowym.
Cena do negocjacji.

Tarnobrzeg, Sienkiewicza Powierzchnia: 16.50 a Cena: 155 000,00 zł Działka położona jest w Tarnobrzegu przy ul. Sienkiewicza. Jest to główna ulica miasta.
Teren uzbrojony jest we wszystkie media tj. energię elektryczną, wodę, gaz, kanalizację sanitarną. Kształt działki jest nieregularny ale istnieje możliwość powiększenia jej a zarazem uzyskania idealnego kształtu, przez dokupienie od gminy niewielkiej działki sąsiedniej.
Dojazd z dwóch ulic: Sienkiewicza i Zakrzowskiej daje duże możliwości w zagospodarowani.
Działka przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe.
Wydano już Decyzję na budowę budynku mieszkalnego oraz zatwierdzono projekt budowlany (projekt można odkupić od właściciela).

Bojanów, Kolbuszowska Powierzchnia: 19.00 a Cena: 3 300,00 zł/a Ładna szeroka działka położona jest przy ul. Kolbuszowskiej w Bojanowie. Teren jest uzbrojony w energię elektryczną, wodę, gaz i kanalizację. Wszystkie media do podciągnięcia z odległości ok. 50 m.
Dojazd do działki drogą asfaltową i (ok. 45 m.) drogą utwardzoną.
Na sąsiednich działkach budowane są nowe domy.

Okolica to głównie lasy. Niedaleko stąd do rzeki i zalewu na Wilczej Woli.

Piskorowy Staw, Powierzchnia: 13.00 a Cena: 4 950,00 zł/a Piękna, szeroka działka budowlana położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej w Piskorowym Stawie - ok. 10 km. od Stalowej Woli.
Wymiary: 54m x 50m.
Jest to lekkie wzniesienie, więc teren jest suchy.
Uzbrojenie: en.elektr., woda.
Działka posiada aktualne Warunki Zabudowy wydane przez Wójta Gminy Pysznica.
Cena do negocjacji.

Uwaga nowa cena!!!

Pysznica, Wolności Powierzchnia: 25.00 a Cena: 120 000,00 zł Działka duża, bo ma 25 arów położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Kształt to prostokąt o wym ok. 57m x 44 m i szerszym bokiem przylega do drogi.
Teren jest całkowicie uzbrojony.
Odległość od Stalowej Woli to ok. 7 km.

Jastkowice Ludian, Ludian Powierzchnia: 9.50 a Cena: 5 800,00 zł/a Działka położona jest przy ulicy Ludian w Jastkowicach.
Jest to działka budowlana - posiada aktualne Warunki Zabudowy wydane przez Wójta Gminy Pysznica.
Teren jest suchy. Wokół las i nowe osiedle mieszkaniowe.
Uzbrojenie: en.elektr., woda, gaz.
Wymiary: szer. 31 m, dł. 30 m.

Pysznica, Sportowa Powierzchnia: 17.67 a Cena: 98 000,00 zł Działka przeznaczona jest pod budownictwo jednorodzinne. Teren uzbrojony: energia elektryczna, woda, gaz. Okolica bardzo ładna, wokół nowe domy. Dojazd droga utwardzoną.
Wymiary działki: 21m x 84 m.

Dębowiec, Powierzchnia: 20.00 a Cena: 20 000,00 zł Piękna, prawie kwadratowa działka położona jest przy granicy lasu w miejscowości Dębowiec obręb Jastkowice. Działka ma wydane Warunki Zabudowy wydane przez Wójta Gminy Pysznica, które uprawniają przyszłego właściciela do wybudowania na niej domu jednorodzinnego i budynków gospodarczych.

Dąbrówka, Majdan Dąbrówszczański Powierzchnia: 30.00 a Cena: 48 000,00 zł Działka położona jest w niewielkiej ale urokliwej miejscowości - Majdan Dąbrówszczański gm. Ulanów. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej. Na działce sąsiedniej stoi dom. Teren jest uzbrojony w energię elektryczną, wodę, gaz. Kanalizacja w planach.
Okolica to głównie lasy i rzeka Tanew. Działka doskonale sprawdzi się jako rekreacyjna i jako mieszkalna.
Cena do negocjacji.

Brandwica, Bąków Powierzchnia: 18.42 a Cena: 6 000,00 zł/a Działka budowlana położona jest w Bąkowie na terenach przeznaczonych przez gminę pod budownictwo jednorodzinne.
Dojazd do działki drogą asfaltową i ok. 50 m utwardzoną.
Teren jest uzbrojony w energię elektryczna, wodę i gaz. Planowana jest budowa kanalizacji.

Zarzecze, Powierzchnia: 14.00 a Cena: 10 000,00 zł/a Działka przylega bezpośrednio do drogi krajowej numer 19 pomiędzy Niskiem a Janowem Lubelskim.
Działka ma kształt trójkąta i powierzchnię 14a.
Teren jest uzbrojony: energia elektryczna, woda, gaz.
Przygotowano niezbędne dokumenty: "Warunki zabudowy", zezwolenie GDDKiA na
budowę zjazdów z drogi krajowej na działkę, opinie dotyczące środowiska.
W projekcie przewidziano budowę czterech dystrybutorów paliw płynnych, dystrybutor gazu płynnego oraz budynek stacji paliw

Huta Deręgowska, Powierzchnia: 41.00 a Cena: 3 000,00 zł/a Ładna, szeroka działka położona jest w odległości 70m od drogi krajowej nr 19.
Działka posiada wydaną przez Burmistrza Gminy i Miasta w Ulanowie "Decyzję o warunkach zabudowy" i przeznaczona jest na budowę budynku mieszkalnego, budynku gospodarczego oraz niezbędnej infrastruktury technicznej.
Dojazd do działki drogą utwardzoną.
Okolica to las i, w odległości ok. 40m, domy mieszkalne.
Uzbrojenie w odległości ok. 40m.
Całość ogrodzona siatką.
Cena do negocjacji.

Stany Krochowa, Powierzchnia: 42.00 a Cena: 1 900,00 zł/a Ładna szeroka (34m) działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Teren jest uzbrojony. Energia elektryczna jest na działce. Gaz w odległości 80 m. Woda w odległości 100 m. W pobliżu nowe domy. Dojazd drogą utwardzoną.
NOWA CENA.

Pysznica, ul. Sanowa Powierzchnia: 15.96 a Cena: 5 900,00 zł/a Piękna szeroka działka budowlana położona w Pysznicy-Sudoły przy ul. Sanowej. Dojazd drogą asfaltową. Teren położony bardzo blisko Stalowej Woli. Niezalewowy, suchy. Uzbrojenie: woda, gaz, energia elektryczna, telefon. Kanalizacja bedzie budowana w tych okolicach w przyszłym roku.
Oferta godna polecenia.

UWAGA NOWA CENA !!!

Chłopska Wola, Powierzchnia: 45.00 a Cena: 2 900,00 zł/a Działka o wymiarach 38m x 120m. Dobry dojazd do miasta. Uzbrojenie: en. elektr., gaz, woda, kanalizacja - do podłączenia z działek sąsiednich. Istnieje możliwość podziału na mniejsze działki.

Jak do nas dojechać?

Adres kontaktowy

Agencja Nieruchomości B&B ul. Poniatowskiego 14 37-450 Stalowa Wola tel. / fax: +48 15 844 07 71 tel. kom.: +48 502 377 989

email: biuro@bb-nieruchomosci.pl

Godziny otwarcia: Pon-Pt: 10:00-18:00 Sob: 10:00-14:00