sprzedaż

Działka budowlana ul. Majdan, Jastkowice

Pysznica, Jastkowice, ul. Majdan


Cena: 130 000,00 zł

Powierzchnia: 10.00 a Działka ma powierzchnię 10 arów i kształt kwadratu. Położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej na lekkim wzniesieniu. Teren jest uzbrojony w energię elektryczną, wodę, gaz, telefon. Miejsce jest bardzo atrakcyjne. Nie ma tu starej zabudowy, osiedle jest nowe, niedaleko jest las i rzeka. Doskonała komunikacja z miastem.

sprzedaż

Pysznica działki budowlane

Pysznica, Kolonia


Cena: 11 000,00 zł/a

Powierzchnia: 11.00 a Oferujemy Państwu do sprzedaży 4-działki budowlane położone w Pysznicy przy drodze dochodzącej do ul. Kolonia. Powierzchnia działek to: 9,95 a; 10,81 a; 10,62 a; 12,63 a.
Każda z nich ma dostęp do drogi. Pełne uzbrojenie znajduje się w odległości ok. 40 m. Jest to osiedle domów jednorodzinnych, odległość od Stalowej Woli to ok. 3 km.
Działki posiadają, wydane przez Wójta Gminy Pysznica ważne Warunki Zabudowy z których wynika, że przeznaczone są pod budowę domów jednorodzinnych z garażami oraz...

sprzedaż

Działka budowlana Jastkowice

Jastkowice, Prosta


Cena: 10 000,00 zł/a

Powierzchnia: 12.34 a Działka położona jest w Jastkowicach przy ul. Prostej. Jest to działka budowlana o czym świadczą Warunki Zabudowy wydane przez wójta gminy Pysznica.
Działka ma powierzchnię 12,34 a. i wymiary ok. 31 m/ 40 m.
Teren jest równy, suchy, uzbrojony w energię elektryczną, gaz, wodę.

Dojazd drogą asfaltową oraz wewnętrzną gruntową.
REZERWACJA

sprzedaż

Działka budowlana ul. Wolności Jastkowice

Jastkowice, Wolności


Cena: 179 000,00 zł

Powierzchnia: 9.75 a Działka budowlana o powierzchni 9,75 a i wymiarach 25 x 40 m. położona jest w Jastkowicach przy ul. Wolności (droga na Ludian). Ma bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej.
Okolica to głównie lasy oraz nowa zabudowa mieszkaniowa.
Działka ogrodzona jest metalowym panelowym płotem z szeroką, 2-skrzydłową bramą wjazdową.
Na działce znajduje się drewniany budynek na narzędzia (1,5 x 2,5 m), wylane są fundamenty na budynek gospodarczy (4,20 x 4,20 m) oraz posadzone są tuje, krzewy ozdobne oraz róż...

sprzedaż

Działka budowlana w Woli Rzeczyckiej

Wola Rzeczycka


Cena: 103 000,00 zł

Powierzchnia: 25.00 a Do sprzedania działka siedliskowa o pow. 25 a położona w Woli Rzeczyckiej , gm. Radomyśl pow. Stalowa Wola (48m x 44m, nieregularny kształt). Działka usytuowana jest na skraju osady, w sąsiedztwie lasów i kilku posesji sąsiadów. Do Stalowej Woli 11 km, do Sanu 2-3 km. Częściowo ogrodzona od strony drogi, na terenie stary dom do wyburzenia i stodoła, stara studnia.
Media w drodze, prąd przy starych zabudowaniach.

sprzedaż

Dabrówka, działka budowlana

Dąbrówka, Majdan Dąbrówszczański


Cena: 48 000,00 zł

Powierzchnia: 30.00 a Działka położona jest w niewielkiej ale urokliwej miejscowości - Majdan Dąbrówszczański gm. Ulanów. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej. Na działce sąsiedniej stoi dom. Teren jest uzbrojony w energię elektryczną, wodę, gaz. Kanalizacja w planach.
Okolica to głównie lasy i rzeka Tanew. Działka doskonale sprawdzi się jako rekreacyjna i jako mieszkalna.
Cena do negocjacji.