sprzedaż

Działka budowlana w Pysznicy

Pysznica


Cena: 118 000,00 zł

Powierzchnia: 12.00 a Do sprzedania działka o pow. ok. 12 arów zlokalizowana w Pysznicy niedaleko ulicy Szubargi. Działka o regularnym kształcie, (wym. 32 x 36). Druga linia zabudowy. Dojazd drogą gruntową. Sąsiednie działki są już zabudowane, a okolica to osiedle domków jednorodzinnych. Teren jest uzbrojony w energię elektryczna, prąd, kanalizację i gaz. Działka jest doskonale skomunikowana ze Stalowa Wolą i położone w niewielkiej odległości od miasta. W okolicy czyste powietrze, dużo zieleni, którą tworzy otulina l...

sprzedaż

B&B Działka w Radomyślu nad Sanem

Radomyśl nad Sanem, Mickiewicza


Cena: 115 000,00 zł

Powierzchnia: 17.00 a Do sprzedania działka o pow. 17 a położona w Radomyślu nad Sanem pow. Stalowa Wola (17m x 100m, nieregularny kształt). Działka usytuowana jest przy drodze asfaltowej w centrum wsi, w otoczeniu posesji sąsiadów. W okolicy przystanek autobusowy, siłownia na powietrzu, pomnik przyrody, rozwidlenie Sanu i Wisły.
Doskonałe miejsce do wypoczynku, pieszych i rowerowych wycieczek.
Do Stalowej Woli 20 km.
Częściowo ogrodzona od strony drogi asfaltowej, na terenie stary drewniany dom i stodoła.
Medi...

sprzedaż

Działka przy ul. Wolności w Pysznicy

Pysznica, Wolności


Cena: 120 000,00 zł

Powierzchnia: 25.00 a Działka duża, bo ma 25 arów położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Kształt to prostokąt o wym ok. 57m x 44 m i szerszym bokiem przylega do drogi.
Teren jest całkowicie uzbrojony.
Odległość od Stalowej Woli to ok. 7 km.

R E Z E R W A C J A

sprzedaż

Działka budowlana w Woli Rzeczyckiej

Wola Rzeczycka


Cena: 103 000,00 zł

Powierzchnia: 25.00 a Do sprzedania działka siedliskowa o pow. 25 a położona w Woli Rzeczyckiej , gm. Radomyśl pow. Stalowa Wola (48m x 44m, nieregularny kształt). Działka usytuowana jest na skraju osady, w sąsiedztwie lasów i kilku posesji sąsiadów. Do Stalowej Woli 11 km, do Sanu 2-3 km. Częściowo ogrodzona od strony drogi, na terenie stary dom do wyburzenia i stodoła, stara studnia.
Media w drodze, prąd przy starych zabudowaniach.

sprzedaż

Dabrówka, działka budowlana

Dąbrówka, Majdan Dąbrówszczański


Cena: 48 000,00 zł

Powierzchnia: 30.00 a Działka położona jest w niewielkiej ale urokliwej miejscowości - Majdan Dąbrówszczański gm. Ulanów. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej. Na działce sąsiedniej stoi dom. Teren jest uzbrojony w energię elektryczną, wodę, gaz. Kanalizacja w planach.
Okolica to głównie lasy i rzeka Tanew. Działka doskonale sprawdzi się jako rekreacyjna i jako mieszkalna.
Cena do negocjacji.