sprzedaż

Stalowa Wola, Skoczyńskiego


Cena: 439 000,00 zł

Powierzchnia: 62.00 m2 Liczba pokoi: 3
Piętro: 3
Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie posiadające doskonały układ pomieszczeń i świetną lokalizację w mieście. Okolica to park, korty tenisowe, szkoła.
Budynek wybudowany został z cegły. Gruby mur został kilka lat wstecz ocieplony i ma nową elewację. Doprowadzono do budynku centralną ciepłą wodę. Klatki schodowe czyste, zadbane.
Mieszkanie składa się z 3-pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju. We wnęce dużego pokoju urządzona jest spora garderoba z półkami i szafą. Garderobę od pokoju oddz...

sprzedaż

Stalowa Wola, KEN


Cena: 418 000,00 zł

Powierzchnia: 63.40 m2 Liczba pokoi: 3
Piętro: 10
Mieszkanie ma powierzchnię 63,40 m.kw. i położone jest na X-piętrze w centrum miasta. Okolica to ładne, przestronne osiedle, budynki mają własne wydzielone parkingi dedykowane wyłącznie mieszkańcom bloku.
Układ mieszkania jest korzystny. Są to 3-pokoje, kuchnia, łazienka, WC i spory przedpokój. Wszystkie pomieszczenia mają oddzielne wejścia z przedpokoju. Z salonu można wyjść na balkon loggię, skąd widać niemal całe miasto.
Okna w całym mieszkaniu są wymienione, na podłogach panele, łazienka ...

sprzedaż

Stalowa Wola, Czarnieckiego


Cena: 185 000,00 zł

Powierzchnia: 25.40 m2 Liczba pokoi: 1
Piętro: 4
Mieszkanie ma powierzchnię 25,40 m.kw. położone jest na IV piętrze budynku. Jest to 1 pokój, łazienka z WC, kuchnia ciemna i przedpokój. Instalacje: elektryczna i wodn. - kanal. zostały wymienione. Nowy kaloryfer. Okno nowe. W łazience jest wanna i umywalka. Wodę podgrzewa terma gazowa (spółdzielnia sukcesywnie podłącza centralną ciepłą wodę). W kuchni zainstalowany jest przepływowy podgrzewacz wody. Na podłodze w pokoju mozaika parkietowa wymaga delikatnego cyklinowania.
Mieszkanie jest ume...