sprzedaż

Stalowa Wola, KEN


Cena: 430 000,00 zł

Powierzchnia: 63.40 m2 Liczba pokoi: 3
Piętro: 10
Mieszkanie ma powierzchnię 63,40 m.kw. i położone jest na X-piętrze w centrum miasta. Okolica to ładne, przestronne osiedle, budynki mają własne wydzielone parkingi dedykowane wyłącznie mieszkańcom bloku.
Układ mieszkania jest korzystny. Są to 3-pokoje, kuchnia, łazienka, WC i spory przedpokój. Wszystkie pomieszczenia mają oddzielne wejścia z przedpokoju. Z salonu można wyjść na balkon loggię, skąd widać niemal całe miasto.
Okna w całym mieszkaniu są wymienione, na podłogach panele, łazienka ...

sprzedaż

Stalowa Wola, Okulickiego


Cena: 273 000,00 zł

Powierzchnia: 38.90 m2 Liczba pokoi: 2
Piętro: 4
Budynek stoi przy ul. Okulickiego, w samym centrum miasta. Stąd blisko do Hali Targowej, dworca PKS i PKP. W pobliżu jest mnóstwo sklepów, punktów usługowych, jest żłobek i przedszkole.
Mieszkanie położone jest na 4-piętrze. Są to dwa osobne pokoje (jeden z balkonem), przedpokój, kuchnia, łazienka i WC. Do lokalu należy również piwnica.
Wszystko zostało gruntownie wyremontowane. Wymieniono okna, drzwi i instalacje. Ściany pokryte są gładzią, na podłogach panele wysokiej klasy lub terakota po...

sprzedaż

Stalowa Wola, Partyzantów


Cena: 218 000,00 zł

Powierzchnia: 42.90 m2 Liczba pokoi: 2
Piętro: 3
Mieszkanie dwupokojowe położone jest na 3-piętrze, składa się z dwóch pokoi (w tym jeden przechodni), kuchni, łazienki z WC i przedpokoju.
Pokoje są duże, ustawne i bardzo jasne. Na podłogach parkiet, ściany gładkie. Kuchnia jest niewielka ale łatwa do urządzenia. Przedpokój dosyć szeroki, zmieści się spora szafa.
Okna w mieszkaniu wymieniono kilka lat wstecz.
Mieszkanie wymaga remontu.