sprzedaż

Stalowa Wola, Ofiar Katynia


Cena: 460 000,00 zł

Powierzchnia: 96.58 m2 Liczba pokoi: 4
Piętro: 3
Budynek położony jest w spokojnej i zielonej części miasta. Zbudowany metodą tradycyjną wyróżnia się grubymi murami, wysokimi sufitami i doskonałym mikroklimatem wewnątrz.
Mieszkanie położone jest na 3-piętrze. Składa się z trzech bardzo dużych pokoi, salonu połączonego z kuchnią, przedpokoju, łazienki i ogromnego balkonu.
Stan techniczny można określić jako bardzo dobry. Ściany są gładkie, podłogi wyłożone parkietem lub terakotą, łazienka czysta, zadbana. Okna nowe.
Mieszkanie sprzedawane j...

sprzedaż

Stalowa Wola, Al. Jana Pawła II


Cena: 252 000,00 zł

Powierzchnia: 47.90 m2 Liczba pokoi: 3
Piętro: 4
Blok stoi przy al. Jana Pawła II w miejscu, gdzie w pobliżu są: żłobek, przedszkole i szkoła. Doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi.
Mieszkanie położone jest na IV-piętrze, składa się z 3 pokoi (w tym jeden przechodni), kuchni, przedpokoju, łazienki i WC. Posiada balkon. Do mieszkania przynależy też piwnica.
Stan techniczny budynku można określić jako bardzo dobry, natomiast samo mieszkanie wymaga częściowego remontu.
W mieszkaniu wymieniono okna na plastykowe, ściany pokryte są tapetą...

sprzedaż

Stalowa Wola, Poniatowskiego


Cena: 325 000,00 zł

Powierzchnia: 61.90 m2 Liczba pokoi: 4
Piętro: 1
Mieszkanie położone jest na I-szym piętrze budynku stojącego przy ul. Poniatowskiego w Stalowej Woli. Blok jest po remoncie. Jest ocieplony i ma wyremontowany dach.
Mieszkanie jest rozkładowe. Wszystkie pomieszczenia mają wejście z przedpokoju. Są to 4 pokoje, kuchnia, łazienka i WC. Dwa przedpokoje i wnęki w nich, stwarzają możliwość zabudowy szafami i stworzenia sporego miejsca do przechowywania.
Mieszkanie posiada balkon i dwie piwnice o pow. ok. 12 m.kw.
Wnętrze wymaga remontu, jedynie cz...