Obiekty komercyjne

 

Stalowa Wola, al. Jana Pawła II Rodzaj oferty: sprzedaż Powierzchnia: 135.00 m2 Cena: 295 000,00 zł Lokal jest częścią budynku położonego przy głównej ulicy miasta.
W zasadzie jest gotowy do prowadzenia działalności gospodarczej. Stylizowane wnętrze, gotowy bar i odpowiednie zaplecze - umożliwiają prowadzenie działalności gospodarczej (gastronomicznej) bez większych nakładów.
Powierzchnia, duże przestronne pomieszczenia, zaplecze sanitarne - sprawiają, że można tu prowadzić również działalność handlową czy jakąkolwiek usługową.
OKAZJA

Stalowa Wola, ul. Narutowicza Rodzaj oferty: wynajem Powierzchnia: 18.20 m2 Cena: 450,00 zł Niewielki lokal (18,20 m.kw.) położony jest na parterze budynku przy ulicy Narutowicza w okolicy baru ''Kaprys''. Lokal, kilka lat wstecz przeszedł gruntowny remont. Wymieniono wszystkie instalacje, okna, drzwi i podłogi. Lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia i wc. Wysokość to około 3,5 metra co umożliwia wykorzystanie przestrzeni poprzez zrobienie np. antresoli.
Oferta dedykowana jest dla osób chcących prowadzić w nim działalność typu: biuro rachunkowe, usługi kosmetyczne, gabinet masażu...
Lokal dostępny od zaraz.
Opłaty stałe ok. 120 zł. + odstępne 450 zł + media.

Stalowa Wola, Poniatowskiego Rodzaj oferty: sprzedaż Powierzchnia: 92.00 m2 Cena: 390 000,00 zł Lokal położony jest na parterze z wejściem bezpośrednio z chodnika dla pieszych. Jest to budynek wielokondygnacyjny w którym parter zajmują lokale handlowo-usługowo-gastronomiczne, natomiast wyższe kondygnacje to mieszkania.
W chwili obecnej w lokalu tym znajduje się dobrze prosperujący, doskonale wyposażony salon kosmetyczno-fryzjerski.
Lokal został gruntownie wyremontowany kilka lat wstecz. Wydzielono w nim salę główną i kilka dodatkowych pomieszczeń, do dowolnego zagospodarowania.
Lokal ma klimatyzację oraz instalację alarmową.

Stalowa Wola, Popiełuszki Rodzaj oferty: wynajem Powierzchnia: 229.00 m2 Cena: 4 500,00 zł Lokal położony jest w budynku, którego parter przeznaczony jest w całości na lokale użytkowe a wyższe kondygnacje na lokale mieszkalne.
W sąsiedztwie są sklepy, cukiernia, apteka, gabinety medyczne, agencja turystyczna, ubezpieczeniowa, notariusz..
Budynek stoi w centrum miasta. W pobliżu jest biblioteka uniwersytecka, sąd, ZUS, banki, poczta główna.
Lokal jest duży i ma powierzchnię 229 m.kw. Posiada dwa wejścia, więc istnieje możliwość podziału na dwa mniejsze lokale. Cała powierzchni podzielona jest na dziesięć gabinetów (część z nich posiada osobne łazienki lub kąciki kuchenne), toalety (w tym jedna przeznaczona dla osób niepełnosprawnych), recepcję.
W środku rozprowadzone zostały instalacje: alarmowa, przeciwpożarowa, klimatyzacja, internet. Okna i drzwi wejściowe zabezpieczone są żaluzjami antywłamaniowymi.
Koszty wynajmu: odstępne 4500 zł/mc + VAT; czynsz do SBM ok. 1600 zł, media.

Pysznica, Wolności Rodzaj oferty: sprzedaż Powierzchnia: 120.00 m2 Cena: 228 000,00 zł Działka położona jest przy drodze asfaltowej (Pysznica - Zarzecze) i ma powierzchnię 8 arów. Kształt działki zbliżony jest do kwadratu. Plac wokół budynku jest utwardzony i cały ogrodzony.
Budynek zbudowany jest z płyt betonowych, ocieplony,otynkowany, dach kryty papą. Stolarka okienna nowa PCV zabezpieczona kratą, drzwi nowe antywłamaniowe. Podłogi w całym budynku wyłożone są terakotą w dobrym stanie.
Wewnątrz wydzielono trwałymi ścianami: salę sprzedaży o pow.ok. 90 m.kw. biuro, magazyn, chłodnię, szatnię oraz toalety.
Budynek wyposażony jest w klimatyzację i monitoring.
Całość ogrzewana jest gazem.

Istnieje możliwość wynajęcia całego obiektu.
Cena za wynajem to: 3500 zł/mc

Stalowa Wola, Poniatowskiego Rodzaj oferty: sprzedaż Powierzchnia: 170.00 m2 Cena: 390 000,00 zł Lokal jest częścią pawilonów handlowo-usługowych. Okolica to duże osiedle mieszkaniowe, przedszkole, szkoła - w związku z tym spory ruch, zarówno pieszych jak i zmotoryzowanych mieszkańców miasta.
Lokal jest duży (170 m.kw.) w chwili obecnej podzielony jest na mniejsze pomieszczenia lekkimi ścianami działowymi, urządzona jest łazienka i WC. Układ pomieszczeń można zmienić.
Stolarka w lokalu została wymieniona. Podłogi wyłożone są kamieniem naturalnym. Łazienka i WC mają nową armaturę i nową glazurę. Ponadto lokal wyposażony jest w siłę, instalację alarmową, klimatyzację oraz posiada własne ogrzewanie.

Jak do nas dojechać?

Adres kontaktowy

Agencja Nieruchomości B&B ul. Poniatowskiego 14 37-450 Stalowa Wola tel. / fax: +48 15 844 07 71 tel. kom.: +48 502 377 989

email: biuro@bb-nieruchomosci.pl

Godziny otwarcia: Pon-Pt: 10:00-18:00 Sob: 10:00-14:00