sprzedaż

B&B Restauracja z hotelem w Tarnobrzegu

Tarnobrzeg, Szeroka


Cena: 1 850 000,00 zł

Powierzchnia: 600.00 m2 Przeznaczenie: usługi
Polecamy do sprzedaży wyjątkowy obiekt restauracyjno-hotelowy położony w centrum Tarnobrzega.
Budynek to dawna piekarnia z 1906 roku, świadczy o tym wyrzeźbiona w sufitowej belce data. Później została przebudowana i założono tu restaurację. Restauracja to duża sala bankietowa z barem oraz przylegające do niej mniejsze pomieszczenie, wykorzystywane przez małe grupy gości, kameralnie na rodzinne uroczystości. Restauracja może obsłużyć równocześnie do 20 imprez (komunia, urodziny, jubileusze itp)....

sprzedaż

Lokal w centrum miasta - OKAZJA !!!

Stalowa Wola, Aleje Jana Pawła II


Cena: 337 000,00 zł

Powierzchnia: 135.00 m2 Przeznaczenie: handel, usługi, gastronomia
Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 135 mkw. z dużym potencjałem zlokalizowany przy głównej ulicy Stalowej Woli.
Jest to tzw. wysokie podpiwniczenie i składa się z czterech pomieszczeń oraz zaplecza sanitarnego.
Duży metraż otwiera wiele możliwości aranżacyjnych. Przestrzeń daje sposobność zaadaptowania obiektu na różnego rodzaju działalność gospodarczą, pod wynajem lub na cele usługowe- według pomysłu inwestora.
Wyjątkowego charakteru wizualnego nadaje stylizowane wnętrze, got...

sprzedaż

Zajazd "Wisła" w Baranowie Sandomierskim

Baranów Sandomierski, Tarnobrzeska


Cena: 2 980 000,00 zł

Powierzchnia: 1,100.00 m2 Przeznaczenie: handel, usługi, gastronomia
Oferujemy do sprzedania Zajazd „Wisła” w Baranowie Sandomierskim. Miejsce przy granicy dwóch województw podkarpackiego i świętokrzyskiego, doskonale skomunikowane, zjazd bezpośrednio z drogi krajowej nr 985. Najbliższe lotnisko Rzeszów-Jasionka w odległości ok 80 km.
Wyjątkowa historycznie okolica sprawia, że pobyt w tych stronach będzie atrakcyjny dla każdego. W promieniu ok.30 km po obu stronach Wisły znajdują się: zespół zamkowo-pałacowy w Baranowie Sandomierskim, Sandomierz, miasto Ojca ...