Działki

 

Pysznica ul. Sanowa.

Pysznica, Sanowa Powierzchnia: 10.12 a Cena: 9 900,00 zł/a Do sprzedania są trzy działki budowlane o pow. 10,12a; 11,23a; 12,23a położone w Pysznicy przy ul. Sanowej. Teren jest uzbrojony: energia elektryczna, gaz, woda + planowana budowa kanalizacji.
Działki położone są bardzo blisko miasta - 2 km do mostu i ok. 3 km do ronda przy ul. Poniatowskiego.
Dojazd drogą asfaltową. Idealne wymiary.
Działki posiadają aktualne Warunki Zabudowy wydane przez Urząd Gminy w Pysznicy.

Działka bodowlana przy drodze asfaltowej

Jastkowice, Majdan Powierzchnia: 10.00 a Cena: 69 000,00 zł Działka położona jest na obszarze otuliny Parku Krajobrazowego "Lasy Janowskie". Ma kształt kwadratu i przylega bezpośrednio do drogi asfaltowej. Teren jest bardzo atrakcyjny: rzeka, las, nowe osiedle mieszkaniowe.
Teren jest uzbrojony.
Działka posiada Warunki Zabudowy wydane przez Wójta Gminy Pysznica.

Jastkowice, przy drodze asfaltowej, media.

Jastkowice, ul. 1000 lecia Powierzchnia: 78.00 a Cena: 89 000,00 zł Otulina Lasów Janowskich. Działka położona jest przy drodze asfaltowej prowadzącej do Rudy Jastkowskiej. Okolica jest bardzo ładna. Uzbrojenie w drodze: energia elektryczna, woda, linia telefoniczna.
Teren doskonale nadaje się na budowę domu, rekreację lub jako inwestycja.
W odległości nie większej niż 50 m powstaje nowe osiedle domów jednorodzinnych.

Istnieje możliwość dokupienia działki sąsiedniej w cenie ok. 1200 zł/a.

Działka w Piskorowym Stawie gm. Pysznica

Pysznica, Piskorowy Staw Powierzchnia: 54.00 a Cena: 95 000,00 zł Teren jest niezwykle malowniczy. W pobliżu powstało osiedle mieszkaniowe.
Działka ma nieregularny kształt. Część działki przylega do drogi asfaltowej a część do drogi gruntowej. Działka jest zróżnicowana pod względem użytków. Jest rola, las i łąka.
Media są w pobliżu, podciągnięte do niedawno wybudowanych domów.

Działka budowlana

Pysznica, Powierzchnia: 10.00 a Cena: 74 000,00 zł Bardzo ładna działka położona na granicy Pysznicy i Jastkowic.Odległość od miasta ok. 5 km. Wymiary: 25/40 m. Uzbrojenie: energia elektryczna (słupek na działce), woda, gaz w pobliżu, kanalizacja w planach.
Działka ma aktualne Warunki Zabudowy.
W okolicy nowe domy.

Działka budowlana z WZ

Żabno, Powierzchnia: 27.00 a Cena: 49 000,00 zł Ładna, szeroka działka przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe. Warunki Zabudowy wydane przez Wójta Gminy Radomyśla n/Sanem pozwalają na wybudowanie na niej budynku mieszkalnego oraz budynku garażowo-gospodarczego wraz z niezbędną infrastrukturą.
Teren uzbrojony jest w energie elektryczną, wodę i gaz. Kanalizacja zaplanowana jest przez gminę w najbliższych latach.
Odległość od Stalowej Woli to ok. 15 km. i jest to ok. 16 min. jazdy samochodem.

Zdjęcia wkrótce.

Działki budowlane w Stanach gm. Bojanów

Stany Krochowa, Powierzchnia: 42.00 a Cena: 1 900,00 zł/a Ładna szeroka (34m) działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Teren jest uzbrojony. Energia elektryczna jest na działce. Gaz w odległości 80 m. Woda w odległości 100 m. W pobliżu nowe domy. Dojazd drogą utwardzoną.
NOWA CENA.

Działka inwestycyjna

Łążek Ordynacki, Powierzchnia: 130.00 a Cena: 199 000,00 zł Szeroka 40 m działka mająca dostęp do drogi krajowej 19 (z jednej strony) i gminnej (z drugiej). Działka zabudowana jest od strony drogi gminnej domem w stanie surowym otwartym. Dom o pow. ok. 90 m.kw. stylizowany na góralski - może być wykorzystany jako mieszkalny całoroczny lub sezonowy. Terez uzbrojony, częściowo ogrodzony.

Działka budowlana w Pysznicy Redziny

Pysznica, Rędziny Powierzchnia: 29.00 a Cena: 4 900,00 zł/a Działka ma aktualne Warunki Zabudowy wydane przez Wójta Gminy Pysznica, zgodnie z którymi, istnieje możliwość wybudowania na niej dwóch domów mieszkalnych z garażami.
Teren jest uzbrojony. W odległości 20m od granic działki przebiegają media: energia elektryczna, woda i gaz.
Istnieje również możliwość podziału działki na dwie mniejsze.
Działka położona jest w obszarze niezalewowym, jest to lekkie wzniesienie.

Okolice Sandomierza - Trześń

Trześń, Powierzchnia: 19.23 a Cena: 2 450,00 zł/a Działka budowlana. Dojazd drogą asfaltową. Pełne uzbrojenie. W sąsiedztwie pawilony handlowe, apteka, nowe domy mieszkalne. Wymiary to ok. 22 m / 105. Działka ma kształt trapezu. W najwęższym miejscu szerokość to ok. 15m - nie ogranicza to ewentualnej zabudowy, ponieważ rozszerza się do ok. 22 m a ponadto szerszym bokiem przylega do drogi asfaltowej,

Duża budowlana działka w Jastkowicach

Jastkowice, Moskale Powierzchnia: 76.00 a Cena: 210 000,00 zł Działka położona jest przy drodze asfaltowej. Zabudowana jest starym domem i budynkiem gospodarczym (stajnie).
Teren jest ładny, zróznicowany pod względem użytków: część działki to tereny mieszkaniowe, jest rola, łąka i 5 a lasu. Całość nie jest ogrodzona.
Uzbrojenie w drodze.
Dom zbudowany jest z cegły 10m x 9m, dach dwuspadowy, dachówka cementowa. Połowa domu jest podpiwniczona.
Budynek gospodarczy o wym. 5,5m x 18,5m zbudowany z szarej cegły, dach dwuspadowy kryty dachówką cementową.

Duża uzbrojona działka pod inwestycję lub pod budowę domu

Przyszów, Powierzchnia: 98.00 a Cena: 1 900,00 zł/a Działka ma wymiary 78/120 i przylega bezpośrednio do drogi asfaltowej. Przy działce biegnie linia energii elektrycznej (kabel podziemny), woda oraz gaz (gaz jest po drugiej stronie drogi).
Działka jest duża i leży na lekkim wzniesieniu, nie jest to teren zalewowy. Istnieje możliwość dokupienia sąsiadujacej działki, nieco niżej położonej, na której można z powodzeniem urządzić staw. Ta druga działka byłaby tańsza.
Jest to piękna okolica. Las, rzeka i bardzo dobry dojazd ze Stalowej Woli. Droga została gruntownie wyremontowana dwa lata wstecz. Dojazd do działki jest również z drugiej strony.
Oferta dedykowana jest do osób, które chcą mieszkać w niezwykle uroczym miejscu, ewentualnie dla inwestorów, którzy chcieliby stworzyć tu osiedle mieszkaniowe, czy np. ośrodek wypoczynkowy dla mieszkanców miasta.

Teren jest naprawdę atrakcyjny.

Działka budowlana w Rzeczycy Okrągłej

Rzeczyca Okrągła, Powierzchnia: 11.00 a Cena: 42 000,00 zł Działka położona na wzgórzu nad rzeką. Kształt trójkąta. Uzbrojenie: woda, gaz, energia elektryczna, Okolica ładna, doskonała dla osób lubiących wieś i kontakt z naturą. Odległość od Stalowej Woli to 8 km.

Piękna, szeroka, uzbrojona działka

Pysznica, ul. Sanowa Powierzchnia: 15.96 a Cena: 5 900,00 zł/a Piękna szeroka działka budowlana położona w Pysznicy-Sudoły przy ul. Sanowej. Dojazd drogą asfaltową. Teren położony bardzo blisko Stalowej Woli. Niezalewowy, suchy. Uzbrojenie: woda, gaz, energia elektryczna, telefon. Kanalizacja bedzie budowana w tych okolicach w przyszłym roku.
Oferta godna polecenia.

UWAGA NOWA CENA !!!

Działka budowlana w Pysznicy

Pysznica, ul. Brzozowa Powierzchnia: 23.00 a Cena: 4 900,00 zł/a Działka położona przy drodze asfaltowej (nowa droga do Rudy Jastkowskiej i na Moskale) w sąsiedztwie Osiedla Jasna Polana.
Piękna okolica. Odległość od Stalowej Woli ok. 4 km.
NOWA CENA !!!

Działka budowlana

Chłopska Wola, Powierzchnia: 45.00 a Cena: 2 900,00 zł/a Działka o wymiarach 38m x 120m. Dobry dojazd do miasta. Uzbrojenie: en. elektr., gaz, woda, kanalizacja - do podłączenia z działek sąsiednich. Istnieje możliwość podziału na mniejsze działki.

Działka budowlana w Olszowcu przy ul. Sportowej

Olszowiec, ul. Sportowa Powierzchnia: 37.00 a Cena: 2 900,00 zł/a Bardzo ładna, szeroka działka przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe.
Uzbrojenie w odległości ok. 100 m.
W okolicy nowe domy.

Jak do nas dojechać?

Adres kontaktowy

Agencja Nieruchomości B&B
ul. Poniatowskiego 14
37-450 Stalowa Wola
tel. / fax: +48 15 844 07 71
tel. kom.: +48 502 377 989

email:
biuro@bb-nieruchomosci.pl

Godziny otwarcia: