sprzedaż

B&B Restauracja z hotelem w Tarnobrzegu

Tarnobrzeg, Szeroka


Cena: 1 850 000,00 zł

Rodzaj obiektu: restauracyjno-hotelowy
Powierzchnia: 600.00m2
Przeznaczenie: usługi
Liczba pomieszczeń: 10
Liczba pięter: 1


Polecamy do sprzedaży wyjątkowy obiekt restauracyjno-hotelowy położony w centrum Tarnobrzega.
Budynek to dawna piekarnia z 1906 roku, świadczy o tym wyrzeźbiona w sufitowej belce data. Później została przebudowana i założono tu restaurację. Restauracja to duża sala bankietowa z barem oraz przylegające do niej mniejsze pomieszczenie, wykorzystywane przez małe grupy gości, kameralnie na rodzinne uroczystości. Restauracja może obsłużyć równocześnie do 20 imprez (komunia, urodziny, jubileusze itp). Sale są stylowo wykończone, wyposażone w stoły i krzesła. Wszystkie są klimatyzowane (klimatyzacja centralna).Budynek posiada wentylację i instalację oddymiana. Przed wejściem na salę główną, w holu znajduje się szatnia i toalety dla klientów.
Kuchnia przylega do restauracji i wydzielono w niej niezbędne pomieszczenia (kuchnia główna, zmywaki, magazyny brudnych i czystych naczyń, magazyn żywności);jest kompletnie wyposażona we wszystkie konieczne sprzęty, służące do przygotowania posiłków, zmywania i serwowania napojów. Posiada też profesjonalny piec do pizzy.
Pokoje hotelowe znajdują się na 1-szym piętrze. Są to pokoje 1-2 osobowe z łazienką, wyposażone w potrzebne meble, lodówkę, TV i sejf. Wszystko jest w bardzo dobrym stanie technicznym.
Budynek położony jest na działce o powierzchni ok. 10 arów. Przed budynkiem są miejsca parkingowe dla klientów oraz miejsce na ustawienie stolików i parasoli.
Całość jest funkcjonalna i zadbana. Restauracja znana jest w mieście. Słynie z dobrej włoskiej kuchni i smacznej pizzy. Zaglądają tu mieszkańcy i przyjezdni. Doskonałe miejsce na szkolenia dla firm i imprezy pracownicze.
Cena brutto - obejmuje całość z wyposażeniem.