sprzedaż

Zajazd "Wisła" w Baranowie Sandomierskim

Baranów Sandomierski, Tarnobrzeska


Cena: 2 980 000,00 zł

Rodzaj obiektu: lokal gastronomiczno-hotelowy
Powierzchnia: 1100.00m2
Przeznaczenie: handel, usługi, gastronomia
Liczba pomieszczeń: 16
Liczba pięter: 1


Oferujemy do sprzedania Zajazd „Wisła” w Baranowie Sandomierskim. Miejsce przy granicy dwóch województw podkarpackiego i świętokrzyskiego, doskonale skomunikowane, zjazd bezpośrednio z drogi krajowej nr 985. Najbliższe lotnisko Rzeszów-Jasionka w odległości ok 80 km.
Wyjątkowa historycznie okolica sprawia, że pobyt w tych stronach będzie atrakcyjny dla każdego. W promieniu ok.30 km po obu stronach Wisły znajdują się: zespół zamkowo-pałacowy w Baranowie Sandomierskim, Sandomierz, miasto Ojca Mateusza z licznymi zabytkami, pałac rodu Tarnowskich na Dzikowie w Tarnobrzegu oraz opactwo Cystersów w Koprzywnicy. W pobliżu również ciekawe miejsca dla dzieci.
Amatorzy sportów wodnych i plażowania z pewnością docenią: Jezioro Tarnobrzeskie ( pow. lustra wody 450 ha) oraz zalew w Koprzywnicy( 17 ha). W sezonie działają tu strzeżone kąpieliska, wypożyczalnie sprzętu wodnego oraz punkty małej gastronomii.
Cała nieruchomość obejmuje obszar ok. 1 ha. Teren uzbrojony jest w media: energię. elektryczną, wodę z wodociągu, własne ekologiczne szambo z możliwością podłączenia do sieci kanalizacyjnej miejskiej.
Budynek ma powierzchnię ok. 1100 m2. Składa się z części gastronomicznej i hotelowej.
Do całości przylega prywatna część mieszkalna o pow. ok. 100 m2.
Parter przeznaczony został na restauracyjną salę główną z barem i kominkiem, 2 sale balowe oraz zaplecze kuchenne (kuchnia, chłodnie, lodówki, magazyny i pomieszczenie biurowe )
I piętro to 16 pokoi hotelowych 1, 2, 3 osobowych. Każdy pokój posiada własną łazienkę z prysznicem, wyposażony we wszystko co niezbędne.
Istnieje możliwość zaadaptowania strychu na dodatkowe pokoje.
Budynek został częściowo wyremontowany w r. 2014- (wykonano docieplenie, wentylację grawitacyjną, elektrykę i hydraulikę). Zbudowany jest metodą tradycyjną, ściany docieplone styropianem. Stolarka okienna drewniana. Pokrycie dachu blachą.
Nieruchomość ogrzewana piecem na opał stały (eco-groszek) istnieje możliwość zmiany ogrzewania na gazowe). Przed budynkiem od strony głównego wejścia urządzono duży parking, ogródek gastronomiczny oraz miejsce na grilla.
Nieruchomość sprzedawana jest z całym wyposażeniem.
Cena 2980000,-
Zapraszamy do rozmów, pytań i negocjacji.