Hala magazynowo-produkcyjna z budynkiem biurowym

Szczegóły oferty:

Tarnobrzeg, Cena: 1 790 000,00 zł Rodzaj oferty: sprzedaż Rodzaj obiektu: Hala
Powierzchnia: 750.00m2
Przeznaczenie: magazyn, produkcja
Piętro: parter


Działka o pow. ok. 22 arów położona jest przy asfaltowej ulicy na przedmieściach Tarnobrzega. Jest doskonale skomunikowana.
Działka ta zabudowana jest budynkiem magazynowo - biurowym o łącznej powierzchni 750 m.kw. przy czym, powierzchnia hali to 500 m.kw. a części biurowej 250 m.kw.
Budynek jest nowy, bo wybudowany 2015 r. Zastosowane tu dobre materiały i nowoczesne rozwiązania technologiczne.
Hala jest wykorzystywana obecnie jako magazyn. Jest umiejętnie zaaranżowana i posiada odpowiednio zorganizowaną, bezpieczną przestrzeń roboczą. Podłoga hali jest estetyczna, bez ubytków łatwa w konserwacji, antypoślizgowa, odporna na ścieranie i pylenie - zgodnie z normami bezpieczeństwa. Wyposażenie magazynu-półki, regały, stojaki, wózki do przewożenia, palety itp. są utrzymane w dobrym stanie technicznym. Budynek spełnia wszystkie wymogi przeciwpożarowe, sanitarne, bezpieczeństwa i higieny pracy.
Część biurowa ogrzewana jest piecem gazowym dwufunkcyjnym Viessmann. Istnieje możliwość podłączenia alternatywnego ogrzewania.
Budynek wyposażony jest w media: energię elektryczną, wodę, kanalizację sanitarną, gaz, instalację alarmową, monitoring.
Jest to nieruchomość z potencjałem. Położenie, wielkość działki, rodzaj i stan techniczny zabudowań, kwalifikuje jej przydatność do prowadzenia wielu rodzajów działalności gospodarczej, począwszy od handlu po produkcję włącznie.

Istnieje możliwość rozbudowy hali poprzez dokupienie 10 arów działki a zarazem powiększenia placu do 32 arów.

Oferta dla inwestora: możliwość zakupu nieruchomości wraz z najemcą na okres min. 12 miesięcy.

Jak do nas dojechać?

Adres kontaktowy

Agencja Nieruchomości B&B ul. Poniatowskiego 14 37-450 Stalowa Wola tel. / fax: +48 15 844 07 71 tel. kom.: +48 502 377 989

email: biuro@bb-nieruchomosci.pl

Godziny otwarcia: Pon-Pt: 10:00-18:00 Sob: 10:00-14:00